#6Een Engelse opvouwbare cakestand.
#165Een rechthoekige amethist van 7,79 ct. met AIG rapport.
#486Een 22 K geelgouden munt. 10 Dollars Olympische spelen 1984. Met certificaat en in originele etui.
Une pièce en or jaune 22 carats. Jeux Olympiques de 10 dollars 1984. Avec certificat et dans son écrin d'origine.No longer availableDim. 15 gEstimate: € 600 / 700 -
#68Een paar zeshoekige metalen lantaarns.
Une paire de lanternes métalliques hexagonales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#370Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,11 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 450 / 550 -
#246Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Canapé trois places de style Louis XV en noyer sculpté.No longer availableDim. 100 x 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
#253“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
#226Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.
Un beau kilim persan aux motifs géométriques. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 304 x 180 cmEstimate: € 400 / 600 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160 / 200 -
#158Amphora, CzechoslovakiaEen aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence à décor en relief émaillé multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 130 / 160