#27Een aardewerken lampvoet met met verguld decor op blauwe fond.
Une lampe en faïence à décor doré sur fond bleu.No longer availableDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#584Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#129Louis RobbePeriod: 1806 - 1887“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Moutons à l'étable . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 500 / 750 -
#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
#63Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
#340Drie kleine dameszakhorloges met 18 K. geelgouden kasten en witte geëmailleerde wijzerplaten. Te reviseren.
#10Een 18 k geelgouden ketting met schakels.
#29Jef Van Grieken“Uitdronken”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1994 buiten de plaat.
Uitdronken . Gravure. Signée et datée 1994 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94H. Peeters“Waterval”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 19**.
Waterfall . Huile sur toile. Signé et daté le 19 **.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Vijf verschillende paternosters in een verguld glazen doosje.
Cinq différents chapelets dans une boîte en verre doré.No longer availableEstimate: € 40 / 50