#41Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
#10Een 18 k geelgouden ketting met schakels.
#416Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
#271“Boogschutter”. Een art deco groep van zamak op arduinen sokkel. Schade aan boog.
Archer . Un groupe art déco de zamak sur socle en pierre bleue. Arc endommagé.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#49Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#699Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.
#335Een 9 K geelgouden ring met initialen MM.
#336Een ovaal Edwardian dienblad met opstaande rand en plooivoet.
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#279Retsen“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableDim. 42 x 64 cmEstimate: € 80 / 120