Other lots in this auction
-
#236Drie stroken Oosters patchwork met personages.
Trois bandes de patchwork oriental avec des personnages.No longer availableDim. 140 & 130 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#94H. Peeters“Waterval”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 19**.
Waterfall . Huile sur toile. Signé et daté le 19 **.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Gevarieerd lot met drie pince-nez, mogelijk 9K goud, 7 diverse metalen zakhorloges (te reviseren/te herstellen), speldjes en horlogeskettingen. In een doosje.
Lot varié contenant trois pince-nez, probablement 9 K, 7 montres de poches en métal (à réviser/réparer), des épingles et des chaînes d’horloge. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#628Een stereoscoop in originele kist. Compleet.
Un stéréoscope dans son étui d'origine. Complet.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#622Feniswood (?)“Pastum”. Olieverf op board. Gesigneerd op de verso.
Pastum . Huile sur panneau. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#213Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.
Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.No longer availableDim. 114 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#49Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#665Designluchtertje met nylondraad. Jaren 50.
Lampe design avec fil de nylon. Années 1950.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#298Een fraai uitgewerkte Jugendstil siervaas met een bij en een vlieg in het decor. Begin XXe eeuw. Klein scheurtje.
Un vase décoratif Jugendstil magnifiquement élaboré avec une abeille et une mouche dans le décor. Début du XXe siècle. Petite déchirure.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60 / 80



