#135Een parelcollier met zoetwaterparels en met een zilveren slot.
#217Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)Twee ingekaderde tropische vlinders achter glas: Morpho Didius, Peru & onbekend.
Deux papillons tropicaux encadrés derrière une vitre: Morpho Didius, Pérou et inconnu.No longer availableDim. 25,5 x 25,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#546Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#533Richard Gurney & Thomas CookSterling zilveren George III koffiepot met gevlochten rieten handvat. Beursvormig met korte tuit. Deksel sober versierd met ribbelrand en getorste dekselknop. Meesterkeur en keuren van Londen voor 1757. Drie deuken onderaan de buik.
Cafetière George III en argent sterling avec poignée en osier tressé. Boursiforme avec bec court. Couvercle sobrement décoré avec bord nervuré et bouton de couvercle torsadé. Tampon principal et poinçons de Londres pour 1757. Trois bosses à la bas du ventre.No longer availableDim. brut. 706 gEstimate: € 700 / 900 -
#77Een paar verguld bronzen kandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Paire de bougeoirs en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Een aardewerken tazza met fijn bloemenmotief in Lodewijk XV -stijl.
#502“Portret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
#601Een eikenhouten wandklok met gebeeldhouwde bloemen. Met Westminster spel.
#195Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats pour montre. A récupérer.No longer availableDim. 43,15 gEstimate: € 1200 / 1400