Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.

Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.

Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2808180783.
Category: Glaswerk.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #783
Estimate: € 26 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #814

    Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.

    Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #67

    Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.

    Deux vide-poches en verre de Murano polychrome porté par un clown.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.

    Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #788

    Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.

    Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #414

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #765

    Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.

    Un vase en pâte de verre rouge à décor polychrome millefleurs. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #382

    “De Heilige familie”. Een groep van gepolychromeerd plaaster. Onder glazen stolp.

    ”La Sainte famille”; Un groupe en plâtre polychrome. Sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #817

    Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #798
    Val St. Lambert

    Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en huit pièces en verre incolore et ambre.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #71

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.

    Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #409

    Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.

    Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #781

    Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.

    Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #624

    “Vleeshuis” en “Burchtgracht”. Een paar glasramen, omstreeks 1900.

    ”Vleeshuis” et “Burchtgracht”. Deux vitraux, +- 1900.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een vierkant bijzettafeltje in twee niveaus met een lade en op wieltjes.

    Une petite table à deux niveaux et un tiroir, sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Twee figuren van fijn gesculpteerd Japans ivoor, onderaan gemerkt met zg. ‘red seal’.

    Deux figures sculptées en ivoire du Japon, portent une marque sous la base, tampon ‘red seal’.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 22 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #320
    Delvaux, Bruxelles

    Een lederen halsjuweel. Met stofzakje en in origineel etui.

    Collier en cuir et métal. Avec sac de protection et avec étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #460

    Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.

    Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.
    No longer available
    Dim. 120 x 101 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #366

    Twee handgeknoopte Morikarpetjes.

    Deux carpettes nouées main de Mori.
    No longer available
    Dim. 64 x 52 cm; 126 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #838

    Drie gemarquetteerde bijzettafeltjes, waarbij het kleinste als muziekdoos. Het laatste met beschadigde scharniertjes.

    Trois petites tables de gigogne avec décoration de marquetterie, dont la plus petite table est une boîte à musique, mais des charnières endommagées.
    No longer available
    Dim. b: 65, 50 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #766

    Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.

    Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.
    No longer available
    Dim. 118 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #831

    Een kleine violontafel van mahoniehout in Louis-Philippestijl.

    Une petite table violon en acajou style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 94 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #420

    Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels

    Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #103

    “Diana met putto”. Een beeld van zamak. Voetstuk manco.

    “Diane et putto”. Sculpture en régule. Base manque.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #183
    Emile Louis Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Pax et labor”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Pax et labor”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 440 / 500
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More