#184Bruno Vekemans“Blaise Cendrars”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#385Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
#642“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#205Een klein, vermoedelijk XIXe eeuws kanon.
#99Salvador Dali“La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
« La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#349Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
#198Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.
#417Staande clown van veelkleurig Murano glas.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. H:59cmEstimate: € 200 / 240