Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#325
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#643
Een woestijnroos.
Une rose du désert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#575
Een ovale mahoniehouten tafel met gebeeldhouwde centrale driepoot. Verlengbaar maar zonder verlengbladen. Victoriaanse stijl. Vergezeld van zes soortgelijke stoelen met gevlochten zittingen (riet te vervangen). Diverse letsels.
Table ovale en acajou avec trépied central sculpté. Extensible mais sans rallonges. Style victorien. Accompagné de six chaises similaires aux assises tressées (cannage à remplacer). Dégâts divers.No longer availableDim. 76 x 117 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#364Dolf Henkens
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#583
Een messingen kraagvaas met ingelegde bloemendecors.
Vase à collerette en laiton à décors floraux incrustés.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80/120 -
#304Pierre Dyckmans
“ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableDim. 27x22 cmEstimate: € 50/70 -
#660
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50/80 -
#292Frank Mortelmans
“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35/45 -
#24Fredy DesmetPeriod: 1880-1968
“Dans le Morbihan” (25 x 33 cm), “Pins Parasol” (17 x 24 cm), “Caféterras” (26 x 35 cm). Drie tekeningen met houtskool, inkt en gouache. Alle gesigneerd.
« Dans le Morbihan » (25 x 33 cm), « Pins Parasol » (17 x 24 cm), « Café Terrasse » (26 x 35 cm). Trois dessins au fusain, encre et gouache. Tous signés.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#115
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 700/750 -
#141Gust Gils
“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 600/800 -
#291Capodimonte.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80