#643Val Saint LambertEen paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
#641Een parfumfles van Booms glas met een merkje.
#348Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
#615Een grote pique-fleurs van paars glas met geaderd motief. In drie delen.
#558RasteliEen design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.
#620Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
#672Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#693Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 37 & 40 cmEstimate: € 40 / 50
#298Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
#15Een 18 K geelgouden bloemvormige hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Un pendentif en forme de fleur en or jaune 18 ct serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,25 ct et de rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,56 gEstimate: € 100 / 150 -
#69“Borgafjäll, Lapland.” Olieverf op board. Gedateerd 1953. Gemonogrammeerd ‘LH’.
#252Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Herenhoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferme de seigneurie". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 500 / 550 -
#10Een 18 K geelgouden hanger met camee bezet met pareltjes en robijntjes.
#475Een handgeknoopt modern wollen karpet.
#151Een arduinen schouwpendule, ingelegd met rood marmer.
#125Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct. en een saffier cabochon van +- 0,56 ct.
#81Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
#23Val Saint-LambertEen vaas van groen gedraaid kristal.
#567“Moeder Gods Kazanskaja”. Russische icoon. XIXde eeuw.
"Mère de Dieu Kazanskaya". Icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 150 / 200