Other lots by Val St. Lambert
-
#654Val St. LambertEen lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak (kleine randschilfers), een grote vaas (schilfer aan de basis) en een vaas van Studio Crystal (minieme schilfers aan de basis). Allen gemerkt.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier (petits éclats de bord), d'un grand vase (éclat à la base) et d'un vase Studio Crystal (petits éclats à la base). Le tout marqué.No longer availableDim. h: 7,5 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#332Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#361Val St. LambertTwee licht afwijkende vazen van geslepen kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases légèrement différents en cristal incolore taillé. L'un marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#317Val St. LambertEen vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal bleu taillé et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Val St. LambertEen vaas van geslepen en rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé et rouge et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#101Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Val St. LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#81Val St. LambertEen vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met sticker. Gaaf.
Un vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué en bas et avec étiquette. Intact.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180
Similar lots by type
-
#687Orrefors, SwedenTwee buisvormige kristallen designvazen in resp. rood en oranje. Beide gemerkt.
Deux vases tubulaires en cristal de couleur rouge et orange respectivement. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 35 / 45 -
#18Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#619Een lot van vijf kleurloos kristallen diertjes op gesatineerde voet, waarbij twee gemerkt van Cristal d’Arques.
Lot de cinq animaux en cristal incolore sur socle satiné, deux marqués Cristal d'Arques.No longer availableDim. h: 11 - 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Een lot geslepen kristal, bestaande uit een coupe op voet, een vaas op voet en een karaf.
Un lot de cristal taillé, composé d'une coupe sur pied, d'un vase sur pied et d'une carafe.No longer availableDim. h: 23; 32 & 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#640Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met dop, een gekleurde karaf (bovenaan beschadigd), een gekleurde vaas en een coupe op voet.
Un lot de cristal de Bohême taillé, composé d'une carafe incolore avec bouchon, une carafe colorée (abimée en haut), un vase coloré et une coupe sur pied.No longer availableDim. h: 21 - 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#263Een kristallen karaf met geslepen druivendecor en met verzilverde tuit en handvat. Gemerkt Thomas Prime & Son, “magneto-plated”. Engeland, XIXde eeuw.
Une carafe en cristal à décor de raisins taillés et avec bec et anse en métal argenté. Marquée Thomas Prime & Son, magnéto-plaquée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#354BaccaratEen geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gedreven koperen dienblad. Onderaan gemerkt. Eén glaasje met randschilfer.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. Nous ajoutons sept verres à liqueur en cristal. Sur un plateau en cuivre entraîné. Marqué en bas. Un verre avec éclat de bord.No longer availableDim. h: 6,5 & 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.
Un nécessaire de toilette quatre pièces en cristal bleu taillé et incolore.No longer availableDim. h: 3 - 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#684Crystal de SèvresEen vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en cristal incolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#652Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur.
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Een vaas en een coupe van blauw kristal. de eerste gemerkt van Lux Glass, Austria.
Un vase et une coupe en cristal bleu. le premier marqué par Lux Glass, Autriche.No longer availableDim. h: 26 cm; l: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612Een reeks van elf geslepen en gekleurde kristallen glazen. Op tinnen dienblad met opengewerkte rand.
Un ensemble de onze verres en cristal taillé et coloré. Sur un plateau en étain à bord ajouré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180 / 220 -
#673Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 11 & 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#460Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Val St. LambertDrie stuks gekleurd en geslepen kristal, bestaande uit een geribd vaasje (randschilfer), een drageoir (schilfer aan de voet) en een zeshoekige asbak.
Trois pièces de cristal coloré et taillé, composées d'un vase nervuré (bord à éclat), d'un drageoir (éclat au pied) et d'un cendrier hexagonal.No longer availableDim. h: 5,5 - 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#267Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.
Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal taillé, un vert et un rouge. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#524Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#465Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un décor floralNo longer availableDim. 250 x 170 cmEstimate: € 120 / 200 -
#660Een paar art deco nachtkastjes met telkens één deur en één lade en een glazen blaadje.
Une paire de tables de chevet Art Déco avec une porte et un tiroir chacune et un plateau en verre.No longer availableDim. 60 x 47 x 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#586Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
Une table en chêne avec plateau en parquetterie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#622“Astrologische scène”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 245/300 buiten de plaat. Met droogstempel.
Scène astrologique. Une lithographie. Signée et numérotée 245/300 à l'extérieur de la planche. Avec tampon à sec.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185Drie 18 K rooskleurige gouden trouwringen.
Trois alliances en or rose 18 carats.No longer availableDim. 12,54 gEstimate: € 400 / 500 -
#453Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240 -
#575Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.
Un tapis chinois en laine noué à la main avec un décor intérieur.No longer availableDim. 183 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#342Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.
Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#662Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.
Un lot de huit pots de pharmacie anciens différents. Verre, cristal et porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#473Een benen opiumpijp met gegraveerd decor. Op houten staander.
Une pipe à opium en ivoire à décor gravé. Sur un support en bois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 150 / 200

