Similar lots by type
-
#17Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#329“Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.
Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.No longer availableDim. h: 8,5 & 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#693Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#358Een zevendelig toiletstelletje van geslepen roze kristal. Eén met kleine randschilfers.
Un nécessaire de toilette sept pièces en cristal rose taillé. Un avec de petits éclats de rebord.No longer availableDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#658Saint-Louis, FranceTwee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30 / 50 -
#331Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.No longer availableDim. Ø: 15 & 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#339“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
“To market”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 49 3/0.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372Tuscan China, EnglandZes theekopjes met schoteltjes in geel, groen en roze. Onderaan gemerkt.
Six tasses à thé avec soucoupes en jaune, vert et rose. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 6,5 & 11,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#523Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#231Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#53Een coupe van geslepen kristal met paarse voorstellingen van vogels en op porseleinen voet. Bijgevoegd een kleurloos glazen vaasje met messingen montuur.
Une coupe en cristal taillé avec des représentations violettes d'oiseaux et sur une base en porcelaine. Un vase en verre transparent avec cadre en laiton est ajouté.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
Deux vases design en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 43 cm; b; 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#360Val St. LambertEen reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.
Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
Une grande fleur piqué de cristal vert taillé. Peut-être Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#442Karel DemelPeriod: °1942“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
“Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#289Goebel, Germany“Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.
Prière avant la bataille. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 20.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableDim. 14,12 gEstimate: € 450 / 500 -
#347Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.
Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#4Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Zomeravond te Achterbosch (Mol)”. Een tekening op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd augustus 1919.
“Soirée d'été à Achterbosch (Mol)”. Un dessin sur papier. Signé et daté août 1919 au verso.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#321Een camera met toebehoren:- Chinon CE-4.- Twee lenzen Chinon- Lens Sony- Zonlichtfilter- Pro Distagon macro lens- Minolta flash
Un appareil photo avec accessoires : - Chinon CE-4. - Deux objectifs Chinon - Lens Sony - Filtre solaire - Objectif macro Pro Distagon - Flash MinoltaNo longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Sensualité du sensible”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genulmmerd ‘Hors Commerce XXII/XXX buiten de plaat.
“Sensualité du sensible”. Une lithographie. Signée, datée '88 et numérotée 'Hors Commerce XXII/XXX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#310Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct. en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,08 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#345Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,39 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
#445Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#135“Heilige Helena en Heilige Konstantin”. Een zilveren hanger met icoontje. 85 zolotnik. Gemerkt G.S. 1908-1917.
Sainte Hélène et Saint Konstantin. Un pendentif en argent avec icône. 85 zolotnik. Marqué G.S. 1908-1917.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#330Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 250 / 300

