Similar lots by type
-
#259Val St. LambertEen karaf en vijf glazen (3 verschillende modellen) van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Carafe et cinq verres (trois modèles différents) en cristal taillé en différentes couleurs.No longer availableDim. h: 19 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Lalique France“Zeemeermin”. Een geslepen en deels gepatineerde kristallen plaquette. Gemerkt.
“Sirène”. Plaquette en cristal taillé et partiellement patiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#371Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Paire de carafes en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#748Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#391Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vaasjes, glaasjes, een schenker, onderzetters, enz.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant des vases, des verres, une verseuse, des sous-verres etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#825Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#784Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#18Val St. LambertEen geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.
Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269Twee verschillende karaffen en een grote schenkkan van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes différentes et une verseuse en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 26 & 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#357Een lot antiek kristal, bestaande uit twee geslepen kleurloze coupes en zes groene glaasjes op voet (in twee modellen).
Lot de cristaux anciens comprenant deux coupes taillés incolores et six verres verts sur pied (deux modèles).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#7SwarovskiEen vlindertje en een egeltje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doosjes.
Un papillon et un hérisson en cristal taillé incolore. Avec marque et dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#397Val Saint-LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Coupe en cristal taillé partiellement mauve.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#796Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#262Een glasservies van geslepen kleurloos kristal voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen en/of waterglazen, champagnecoupes, wittewijnglazen en rodewijnglazen. Eén rodewijnglas manco.
Service de verres en cristal taillé incolore pour douze personnes comprenant des verres à apéritif et/ou à eau, des coupes à champagne, des verres à vins blanc et à vin rouge. Un verre à vin rouge manque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#827Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#381Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze vaas, een vaas met bloemendecor op groene achtergrond en een mauve gedubbelde coupe op voet. De laatste met randschilfer.
Lot de cristaux, comprenant un vase incolore, un vase à décor floral sur fond vert et une coupe doublée mauve sur piédouche. Ce dernier à éclat.No longer availableDim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#472Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005“Marktzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de marché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#786Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
Console anglaise en acajou massif sur pieds gaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#287“De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#5Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een kruisje van 18 karaats wit en geel goud.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une croix en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,35 gEstimate: € 130 / 150 -
#309I. Battaille“Tuinzicht”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de jardin”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#305Een 18 karaats geel gouden schakelketting met 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableDim. ketting 8 gEstimate: € 350 / 450 -
#365Omega Seamaster QuartzEen roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelet.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#724“Amazones”. Een lithografie naar een werk van Dali. Niet gesigneerd.
“Amazones”. Litho d’après Dali. Sans signature.No longer availableDim. 57 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#821Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
Coupe décorative en cristal sur pied et avec pendeloques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#421Een Belgische klaroen met boek: “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.
Clairon belge et livre “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#675Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 180 / 220 -
#361Antiek sextant met diverse lenzen. In oorspronkelijke mahoniehouten koffer. XIXde eeuw.
Sextant ancien avec plusieurs lentilles. Dans le coffret d’origine. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240

