Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.
Dim. h: 18 cm
SKU: 2901190893.
Category: Kristal.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #893
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #895

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un service de verres en cristal taillé incolore, comprenant 9 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc et 14 verres à apéritif, dont deux verres de modèles légèrement différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.

    Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 35 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #123

    Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.

    Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #768

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #23
    Val-st-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #281

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #389
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.

    Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #741
    Swarovski

    Een vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.

    Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #258

    Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.

    Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 34 / 40
  • #767
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    Val St. Lambert

    Een paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #890

    Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.

    Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #382
    Val St. Lambert

    Een driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #384
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #414

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

    Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #757
    Baccarat

    Een drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.

    Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #580
    Samarkand

    Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.

    Un tapis d'Afghanistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #319
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #97

    Een siervaas van gesculpteerd albast. Versierd met twee grote feniksen.

    Un vase de décoration en albâtre sculpté. Décoré de deux grands phénix.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #68

    Een bonbonnière en een vaas van Booms glas, waarbij één met meerkleurige en één met vergulde versieringen.

    Une bonbonnière et un vase en verre de Boom, décors polychromes et dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #99
    Gregoire

    “Visser op de oever”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Pêcheur sur la rive”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632
    Stefan Annerel

    “Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.

    Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680
    Amaleh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.

    Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 171 x 156 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #729

    Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.

    Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 47 - 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158

    “Oosterse jongedames”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Strasser. Met een handversierde lijst.

    ”Jeunes dames orientales”. Huile sur panneau. Porte la signature: Strasser. Encadrement décoration fait main.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #877
    Junghans

    Een regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.

    Un régulateur en bois sculpté. En état de marche.
    No longer available
    Dim. l: 67 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #847

    Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 96 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #846

    Salongarnituur in Lodewijk XV-stijl.

    Une garniture de salon style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More