Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met label.
Val St. Lambert

Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met label.

Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.
Dim. h: 27 cm
SKU: 2709160304.
Category: Kristal.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #304
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #791
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180° / 240
  • #391
    Val St. Lambert

    Een lang gerekte schaal van kristal, mauve gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Coupe allongée en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #379
    Val St. Lambert

    Een lot meerkleurig kristal, bestaande uit een geslepen kom en vaas, en een geblazen design vaas en -schaal.

    Lot de cristal polychrome comprenant un bol et un vase taillé et un vase et une coupe design soufflés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #348
    Val St. Lambert

    Drie verschillende designvazen, resp. in groen, blauw en bruin.

    Trois différents vases design en vert, en bleu et en brun.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #358
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van mauve kristal. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal mauve. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #51
    Val St. Lambert

    Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.

    Vase en cristal mauve. Années 60. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #761

    Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .

    Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #362
    Murano

    Een vide-poche van geslepen blauw kristal.

    Vide-poche en cristal taillé coloré bleu dans la masse.
    No longer available
    Dim. b: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee karaffen, een vaas en een vaas op voet met messingen montuur.

    Lot de cristal taillé incolore comprenant deux carafes, un vase et un vase sur piédouche à monture en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #48

    Een groot kelkglas van geslepen kristal in twee kleuren blauw. Vermoedelijk Bohemen.

    Grande calice en cristal taillé en cristal en deux couleurs bleues. Probablement Bohème.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #367

    Een cilindervormige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa en een kelkvaas van kleurloos Boheems kristal. Het eerste van Val St. Lambert.

    Vase cylindrique en cristal taillé de Val Saint-Lambert coloré rouge dans la masse et une calice en cristal de Bohème incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #218
    Lalique, France

    Een vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.

    Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 600
  • #420

    Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.

    Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #398

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas van Val St. Lambert, een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #208
    Lalique, France

    Een paar vaasjes van deels gesatineerd kristal met vogeltjes in het decor. Gemerkt.

    Paire de petits vases en cristal satiné partiellement à décor d’oiseaux. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #460

    Een lot kristallen glazen, waarbij vier groene en vijf kleurloze wijnglazen, vijf kleine champagnefluiten, twee grote en een kleine champagnecoupe.

    Lot de verres en cristal dont quatre verres à vin verts et cinq incolores, cinq petites flûtes, deux grandes et une petites coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #388

    Twee designasbakken van resp. mauve en rood gegoten kristal.

    Deux cendriers modernes en cristai mauve et rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #395

    Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een bonbonnière, een sigarettendoos met asbak, een schaaltje, twee vaasjes en een bladvormige asbak.

    Lot de cristal taillé incolore comprenant une bonbonnière, une boîte à cigarettes au cendrier, un petit plat, deux vases et un cendrier en forme de feuille.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #435

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.

    Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #597
    Cartier

    Een karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.

    Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #228
    Lalique, France

    Een coupe van geslepen kristal, versierd met een decor van vogels en florale motieven.

    Coupe en cristal taillé décorée d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #363

    Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.

    Vase sur pied et petit vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Le second avec la marque de Val St-Lambert et avec le logo de la Gendarmerie.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400

    Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.

    Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #767

    Drie stuks Hollands kristal met een fijn geslepen wafelmotief. Een gembercoupe met deksel (H. 33 cm) op stervormige voet. Een boterpot met stervormige onderschaal en zilveren dekselknop met Nederlandse keur (H. 15 cm). Een gebakschaal (Ø 22,5 cm) op stervormige voet. Omstreeks 1900.

    Trois pièces de cristal hollandais à décor gaufré finement taillé. Une coupe à gingembre couverte (H. 33 cm). sur piédouche en forme d’étoile. Un beurrier à présentoir en forme d’étoile et au fretel en argent au poinçon hollandais (H. 15 cm). Un plateau à tarte (Ø22,5 cm) sur piédouche en forme d’étoile. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #333

    Een grote drageoir van kleurloos geslepen kristal.

    Grand drageoir en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #807

    Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.

    Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.
    No longer available
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #331

    Een plaquette van meerkleurig geglazuurd terracotta met een dorpszicht in reliëf.

    Plaquette en terre cuite polychrome représentant une scène de village en relief.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #188

    “Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.

    “Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #560

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #483

    Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.

    Masque africaine en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49

    Een pique-fleurs en een olie- en azijnhouder van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.

    Pique-fleurs et huilier-vinaigrier en faïence française. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Een paar zwaar verzilverde kandelaars met vijf lichtpunten.

    Paire de candélabres en métal lourdement argenté. Cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #69
    Jan Van Looy
    Period: 1882-1971

    “Brabants interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Intérieur brabançon”. Huile sur panneau. Signé et daté 1933.
    No longer available
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #25

    Een lot zilveren juwelen waaronder een broche van 25 Hollandse cent van 1939 tot 1941. Sommige bezet met markasiet.

    Lot de bijoux en argent dont une broche sertie de pièces de 25 cent hollandaises entre 1939 et 1941. Certains sertis de marcasite.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #755
    Gislaine Stas de Richelle

    “De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.

    “l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #45
    Dupont Paris, Croun en Hadson

    Vijf verschillende aanstekers, één met lakwerk en twee laque de Chine.

    Cinq allumeurs différents dont un en laque et deux en laque de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More