Similar lots by type
-
#793Val St. LambertEen coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 25 / 45 -
#1060Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#388Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.
Lot de deux carafes en cristal rouge de Bohème.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#397Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.
Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#798Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#761Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#378Val St. LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#394Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.
Service de verres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#958Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.
Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#358Villeroy & BochEen conische karaf van kleurloos kristal uit de reeks van Paloma Picasso. Onderaan gemerkt.
Carafe conique en cristal incolore d’une série par Paloma Picasso. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#402Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#99Val St. LambertEen reeks van vier rode en acht witte wijnglazen en een tafelbelletje in origineel etui.
Suite de quatre verres à vin rouge et huit à vin blanc, ainsi qu’une sonnette de table dans son étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#973NachtmanTwee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.
Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1111Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#613Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.
Lot de cristaux de couleur dont une carafe de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1133Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1108Val St. LambertEen driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#399Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#398Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een asbak en drie schalen, waarvan twee met verzilverd metalen rand. Drie gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolores comprenant un cendrier et trois plats dont deux aux bords en métal argenté. Trois pièces avec la marque Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#408Een vaas van geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1119Val St. LambertEen reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.
Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#808Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#974Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.
Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#877SteinVier bierpullen met tinnen deksels. De eerste van blauw, grijs en sepia steengoed met afbeelding van een koning. Westerwald. De tweede ter herdenking van Wagner (1983), gemerkt MR voor Marzy & Remy. De derde met afbeelding van drinkers en edelweiss, gemerkt Sitzendorf (vanaf 1954). De vierde in de vorm van een drinker, gemerkt DRGM voor Diesinger (1901-1904) (schilfer aan de bovenrand en haarscheur tot halverwege de buik.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 27 à 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Romain De ConinckPeriod: °1935“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717Een erotische netsuke van gesculpteerd fruithout. Onderaan gesigneerd.
Netsuke érotique en bois fruitier sculpté. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#500Colombia Galeria CanoTwee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen en hangers van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in El Museo del Oro de Bogota.
Deux différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableDim. 73,65 gEstimate: € 80 / 120 -
#75Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#776Een eikenhouten koffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Coffre en chêne à abattant plat et ouvrant à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. 73 x 123 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#180Een 14 karaats wit gouden armband bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Bracelet en or blanc 14 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 16,77 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#1136Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460 / 480 -
#788Kruik van steengoed met bruin glazuur. Raeren.
Cruche en grès à glaçure brune. Raeren.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#485Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#429Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 30

