Other lots by Val Saint Lambert
-
#330Val Saint Lambert
Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25/35 -
#625Val Saint Lambert
Lot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.
Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h 15cmEstimate: € 60/80 -
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35/45 -
#641Val Saint Lambert
Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal. Fluitvaasje gesigneerd onderaan.
Lot de deux vases en cristal taillé incolore. Vase flûte signé en bas.No longer availableDim. H: 23-28 cmEstimate: € 30/50 -
#267Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Avec une étiquette.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60/80 -
#321Val Saint Lambert
Een gegoten kleurloos kristallen lampenvoet. Gesigneerd onderaan.
Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#370Cordon Noir
Een parure van hematiet, bergkristal en plaqué waaronder halssnoer, armband en twee paar bijpassende oorbellen. Met certificaat en in originele doos.
Une parure d'hématite, de cristal de roche et de plaque comprenant un collier, un bracelet et deux paires de boucles d'oreilles assorties. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#693
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120/200 -
#73Val Saint-Lambert
Een kristallen veilinghamer. Gemerkt.
Un marteau d'enchères en cristal. Marqué.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#317
Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa.
Un vase calice en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 35/40 -
#37
Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.
Six verres à vin en cristal gravés d'un motif étoilé.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#27Val Saint-Lambert
Zes kelkglaasjes van kleurloos kristal met een lijnmotief en vierkant voetstuk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door Romano Carrera.
Six verres calices en cristal incolore à motif linéaire et base carrée. Marqué et signé en bas par Romano Carrera.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 30/45 -
#397Val Saint-Lambert
Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.
Quatre presse-papiers plats en cristal incolore émis pour BATC. Marqué. Nous en ajoutons quatre autres.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#634Daum, Nancy
Designcoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt.
Coupe design en cristal incolore, marquée en bas.No longer availableDim. h21cm x h36cmEstimate: € 40/50 -
#635Murano
lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.
lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.No longer availableDim. H: 23-33 cmEstimate: € 75/95 -
#318
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.
Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.No longer availableDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40/60 -
#277
Een bonbonnière in twee delen van geslepen kleurloos kristal.
Une bonbonnière en deux parties de cristal incolore taillé.No longer availableDim. h 13,5 x 10,5 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#166
Een eikenhouten meubel met opzet. Onderaan vier deuren en vier laden. Zuiltjes, en een leeuwenkop met ring. Het opzet met twee paneeldeurtjes en gedragen door gebeeldhouwde figuren.
Un meuble en chêne à deux corps. Quatre portes et quatre tiroirs en bas. Piliers et tête de lion avec anneau. Le dessus avec deux portes à panneaux et soutenu par des personnages sculptés.No longer availableDim. 190x72x195 cmEstimate: € 400/600 -
#189
“Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#105
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,90 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 800/900 -
#112Ingrid Geudens
“Natuurschoon.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Certificaat achteraan.
"Beauté naturelle." Aquarelle sur papier. Signé. Certificat au dos.No longer availableDim. h53,5 x 76cmEstimate: € 40/50 -
#577
lot 2 houten katrollen, werktuig om te weven, Baoulé, Ivoorkust.
lot 2 poulies en bois, outil pour le tissage, Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H: 19-24 cmEstimate: € 100/140 -
#506
Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.
Un buffet en bois dur asiatique à deux niveaux avec deux portes et quatre tiroirs en bas, quatre tiroirs dans le dessus et deux portes vitrées qui s'ouvrent en deux parties.No longer availableDim. 188 x 130 x 49 cmEstimate: € 400/600 -
#435Joris Buseyne
“Uil” beeldje van geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel.
Figurine "Chouette" en terre vernissée, marquée sur le fond. « Joris Buseyne », Mortsel.No longer availableDim. h38cm x 17cmEstimate: € 80/120 -
#260Mauboussin Paris
Een roestvrij stalen horloge met vergulde vatting. Versierd met kleine steentjes. In oorspronkelijke presentatiedoos.
Une montre en acier inoxydable avec lunette plaquée or. Décoré de petites pierres. Dans sa boîte de présentation d'origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#649Sabena
Litho, Ed. “LINSMÔ”, afbeelding Afrikaanse krijgervrouw. Een Duitstalige vintage affiche voor de ter ziele gegane luchtvaartmaatschappij.
Litho, éd. « LINSMÔ », image de femme guerrière africaine. Une affiche vintage en allemand pour la compagnie aérienne disparue.No longer availableDim. h49cm x b3Sabena, Belgische Luftverkehr0cmEstimate: € 100/120 -
#601
Masker in gesculpteerd hout, deels ingekleurd, Baoulé - Ivoorkust.
Masque en bois sculpté, en partie coloré, Baoulé - Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h49cm x b22cmEstimate: € 45/55 -
#120
Een hangertje van 18 karaats witgoud in de vorm van een hand met een briljant van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats en forme de main avec un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 250/300 -
#180
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale morganiet van +- 0,50 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct et d'une morganite centrale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 850/950