Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van groen glas.

Een vaas van groen glas.

Un vase de verre vert.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2501220548.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #548
Estimate: € 45 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #569

    Een designvaas van rood Muranoglas.

    Vase design en verre de Murano rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #385

    Een reeks van zes grote en vijf kleine kleurloze glazen met geslepen decor. Bijgevoegd een gelijkaardige karaf en ijsemmertje.

    Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #541

    “Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero

    “Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #45

    “Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloos glas met meerkleurige inclusies.

    “Fantaisie marine”. Objet décoratif de Murano en verre transparent avec inclusions multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #51

    Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.

    Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.

    Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #473

    Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #338

    Een paar Italiaans glazen presse-papiers.

    Une paire de presse-papiers en verre italien.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #308

    Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.

    Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø:40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #361

    Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.

    Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #547

    Vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #55

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75

Other lots in this auction

  • #209
    Gerard Cox
    Period: 1864 - 1931

    “Boslandschap met Beek”. Pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    “Paysage forestier avec ruisseau”. Dessin au pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #564

    Een kleine bronzen Quan Yin.

    Un petit Guan Yin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #149
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #259

    “Hoeve bij een water”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Ferme au bord de l'eau. Huile sur toile. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 68 x 98 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #354
    F. Furet

    “Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.

    Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #676

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 175 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamant in markies geslepen van +- 1,05 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille marquise de +-1,05 ct.
    No longer available
    Dim. 4,10 g
    Estimate: € 2400 / 3000
  • #424
    Utagawa Kunisada II
    Period: 1823 - 1880

    Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.

    Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #634

    “Vrouwelijk portret, 1916”. Een lithografie naar een werk van Amadeo Modigliani, uitgegeven door de Perna Art Studio in Milaan in 1979. Met certificaat op de verso. Genummerd 123/200.

    “Portrait de femme, 1916”. Lithographie d'après une œuvre d'Amadeo Modigliani, publiée par le Perna Art Studio à Milan en 1979. Avec certificat au verso. Numérotée 123/200.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #380

    Een hanger van jade, versierd met een Quanyin en op de randen kikkertjes, een feniks en een draak.

    Un pendentif en jade, décoré d'un Quanyin et sur les bords de grenouilles, d'un phénix et d'un dragon.
    No longer available
    Dim. Ø 4,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.

    Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.
    No longer available
    Dim. 20 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #575

    Een roestkleurig lederen relaxfauteuil, elektrisch verstelbaar. Prima staat.

    Un fauteuil inclinable en cuir de couleur rouille, réglable électriquement. Excellent état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More