Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.

Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.

Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2602190893.
Category: Kristal.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #893
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #857

    Een langgerekte vaas en een coupe van geslepen kleurloos en groen Boheems kristal.

    Un vase allongé et une coupe en cristal incolore taillé et en cristal de Bohème vert.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #447
    Val St. Lambert

    Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.

    Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 & Ø: 39 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #465

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

    Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #878

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #635

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 460 / 500
  • #459

    Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.

    Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #444

    Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.

    Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #868
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #298
    Val Saint Lambert

    Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #443
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #419

    Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.

    Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #363

    Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.

    Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #535
    Val St. Lambert

    Een karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.

    Une carafe et trois verres en cristal de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #230

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,57 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 1250 / 1350
  • #522

    “Genua”. Olieverf op doek. Achteraan een collectielabel Van Abbe, Eindhoven. Toegeschreven aan H.K. Ommes.

    ”Genua”. Huile sur toile. Label de collection Van Abbe au dos. Eindhoven. Attribué à H.K. Ommes.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #539
    Salvator Dali

    “De Bekoring van de H. Antonius”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”La tentation de Saint Antoine”. Une sérigraphie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #689

    Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #358

    Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de grenats ayant un poids total de ± 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #557

    Een paar Nanking balustervazen met krijgerdecor. Onderaan gemerkt, één schilfer aan de bovenrand.

    Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #354
    Joseph Van Luppen
    Period: 1834 - 1891

    “Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.

    ”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.
    No longer available
    Dim. 20 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #698

    Twee stenen armen met handen die een ketting vasthouden. Azeiatisch werk.

    Deux bras et mains en pierre tenant une chaîne. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126

    Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.

    Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.
    No longer available
    Dim. 185 x 170 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #41

    Twee bronzen vlechtspelden, de éne versierd met een ruiter, de andere met gestileerde kameleons. Dogon (Mali).

    Deux pinces à tresse en bronze, une avec une décoration d’un cavalier, l’autre avec une décoration de caméléons stylisés. Dogon (Mali).
    No longer available
    Dim. L. 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Jozef Pauwels

    “Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 82 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More