#341Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
#142L. Vincken“Zicht op het Brusselse stadhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de l’hôtel de ville de Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
Milieu de table en porcelaine, décoré de trois personnages aux habits du XVIIIe siècle et portant une coupe et une flûte en verre rose.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 140 -
#525Een design salontafel met glazen blad op wielen naar ontwerp van Gae Aulenti voor Fontana Arte. Jaren ‘80.
#730Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.
Broche en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 500 / 600 -
#491Een paar buikvaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
#195Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant in peerslijp van +/- 0,30 ct.
Pendentif et chaîne en or blanc 18 K serti d’un diamant en poire de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,16 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300 / 500