Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.
Val Saint Lambert

Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.

Vase en cristal taillé incolore. Avec une étiquette.
Dim. h 18 cm
SKU: 3101230267.
Category: Kristal.
Auction day: 31 January 2023 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #330
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #625
    Val Saint Lambert

    Lot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.

    Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h 15cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.

    Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h24cm x b11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal. Fluitvaasje gesigneerd onderaan.

    Lot de deux vases en cristal taillé incolore. Vase flûte signé en bas.
    No longer available
    Dim. H: 23-28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #257
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Draagt sticker.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #321
    Val Saint Lambert

    Een gegoten kleurloos kristallen lampenvoet. Gesigneerd onderaan.

    Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa.

    Un vase calice en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #370
    Cordon Noir

    Een parure van hematiet, bergkristal en plaqué waaronder halssnoer, armband en twee paar bijpassende oorbellen. Met certificaat en in originele doos.

    Une parure d'hématite, de cristal de roche et de plaque comprenant un collier, un bracelet et deux paires de boucles d'oreilles assorties. Avec certificat et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #634
    Daum, Nancy

    Designcoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt.

    Coupe design en cristal incolore, marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h21cm x h36cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.

    Quatre presse-papiers plats en cristal incolore émis pour BATC. Marqué. Nous en ajoutons quatre autres.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #27
    Val Saint-Lambert

    Zes kelkglaasjes van kleurloos kristal met een lijnmotief en vierkant voetstuk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door Romano Carrera.

    Six verres calices en cristal incolore à motif linéaire et base carrée. Marqué et signé en bas par Romano Carrera.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #277

    Een bonbonnière in twee delen van geslepen kleurloos kristal.

    Une bonbonnière en deux parties de cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h 13,5 x 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #693

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h61cm x b58cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #73
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen veilinghamer. Gemerkt.

    Un marteau d'enchères en cristal. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #635
    Murano

    lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.

    lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.
    No longer available
    Dim. H: 23-33 cm
    Estimate: € 75 / 95
  • #37

    Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.

    Six verres à vin en cristal gravés d'un motif étoilé.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #449

    “Perzische ontmoetingsscène.” Tangka op doek.

    "Scène de rencontre persane." Tangka sur toile.
    No longer available
    Dim. 83 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #418

    Een lotje Congolese postzegels en eerstedaguitgaven.

    Lot de timbres congolais et d'émissions premier jour.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #568
    Pathé-Baby

    Filmprojector “Pathé Baby” in houten omkasting, met documentatie.

    Projecteur de film "Pathé Baby" dans un boîtier en bois, avec documentation.
    No longer available
    Dim. h35 x 30 x 30cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #3
    Delfts blauw

    Bord van Delfts blauw, gemarkeerd 1653-1953 met een blauw en wit decor van bloemen.

    Assiette bleu de Delft, poinçonnée 1653-1953 à décor de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø29cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #409
    Jacques Troquet
    Period: 1890 - 1965

    “De Verloren Zoon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achteraan gedateerd Amsterdam 1917.

    "Le Fils Prodigue". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Daté au verso: Amsterdam 1917.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #444
    Benny Blommaert

    “Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.

    « Perspective nue », pastel sur papier, signé.
    No longer available
    Dim. 56x45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1

    Beeldje “Paradijsvogel” van veelkleurig porselein, gemarkeerd “Germany”.

    Figurine "Oiseau de Paradis" en porcelaine multicolore, marquée "Allemagne".
    No longer available
    Dim. h19cm x b15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694

    Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.

    Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #644

    Een likeurstelletje met vijf borrels en een karaf op metalen schaaltje.

    Un service à liqueur avec cinq verres et une carafe sur un plat en métal.
    No longer available
    Dim. H: 7-21 cm
    Estimate: € 40
  • #567

    Bronzen verguld beeldje van Afrikaanse man met trommel.

    Figurine en bronze doré d'homme africain avec tambour.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #556

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #620
    Junghans

    Een art deco staande klok. Wijzerplaat witgelakt en met zwarte Arabische cijfers Compleet met slinger en drie gewichten. Gemerkt.

    Une horloge grand-père art déco. Cadran laqué blanc et chiffres arabes noirs Complet avec balancier et trois poids. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 55 / 80
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More