Similar lots by type
-
#482
Een verzilverde kandelaar met glazen sierelementen.
Un candélabre argenté, éléments décoratifs en verre.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#872
Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/70 -
#877
Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#502
Een églomise affiche van de Nederlandsche Gasgloeilicht Maatschappij.
Une affiche églomisé, Nederlandsche Gasgloeilicht Maatschappij.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909
Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000/1200 -
#252
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#841
Twee appliques van messing met bloemvormige kapjes in gesatineerd glas.
Deux appliques en laiton, capes en forme de fleur et verre satiné.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#910
Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
Un lot de quatre carafes différentes incolores.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#283
Een antieke apotheker fles met originele stop.
Une bouteille à bouchon ancienne de pharmacie. Bouchon d’origine.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100/140 -
#681
Een design-vaas van meerkleurig glas.
Un vase design en verre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#253
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#263Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909
Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd disteldecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrameerd ‘VSL’. Lange barst over de buik en de basis.
Un vase en verre à double couche, décor gravé à l‘acide de fluor et décoration stylisé de chardons en émail à vapeur d'oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Monogramme ‘VSL’. Longue fissure sur la panse et la base.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 600/800 -
#867
Een ronde design luchter in oranje glas met chromen setting. Uit de jaren ‘70.
Un lustre design rond orange en verre et montures en chrome. Années ‘70.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40/45 -
#164
Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.
Deux carafes, finitions en argent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/240 -
#595
Een kogelvaas in rode glaspasta met gouden accenten.
Un vase bille en pâte de verre rouge, accents dorés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 45/60 -
#512
Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100/140 -
#208
Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#871Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableDim. 8 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#459
Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#838
Een driedelig schouwstel met twee opaalglazen vazen en een dekselvaas met handgeschilderde bloemen en decors van romantische koppeltjes in cartouches.
Une garniture de cheminée à deux vases en verre d’opale et un vase à couvercle, décors de fleurs peint à la main et de couples romantiques en cartouches.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#865Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#671
Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.
Un vase en verre de couleur, style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#904
Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#639
“Compositie in reliëf”. Constructie. Draagt een toeschrijving op verso.
”Composition en relief”. Une construction. Dédicace au dos.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 600/800 -
#75
Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met kleine robijntjes.
Une broche en or jaune 18 ct en forme de noeud et sertie de petits rubis.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 500/600 -
#54
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm x b 20 cmEstimate: € 25/35 -
#573
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#76
Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80/120 -
#326
Een paar notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils cabriolet style Louis XV, revêtement en tapisserie.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 120/200 -
#735Berkel
Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
Une ancienne balance, debout, poids max. de 40 kg.No longer availableDim. h: 151 cmEstimate: € 200/300 -
#141
“Jagersscène”. Een bronzen groep met een lampje.
”Scène de chasse”. Un groupe en bronze et lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#705
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.
Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.No longer availableEstimate: € 1400/1500 -
#104
“Visserstafereel.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan een leerling van Vernet.
”Scène de pêche”. Huile sur toile. Attribuée à un élève de Vernet.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#187Val St. Lambert
Een siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/220 -
#52
“Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30/50