Other lots in this auction
-
#239“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
Paysage. Technique mixte sur papier. Signé et daté '56.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Begijnhofpoort Lier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 8/100.
“Begijnhofpoort Lier”. Gravure. Signée et numérotée 8/100.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#268Een lot van drie antieke koperen doofpotten (Eén handvat beschadigd) en een keteltje (handvat manco).
Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).No longer availableDim. h: 17 - 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#96Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#438Een vaasje van Chinees porselein met meerkleurig glazuur en in een opbergkoffertje.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure multicolore et dans un coffret de rangement.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#434Hiroshige en Kunisada“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1854.
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339R. Brunef“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#645Een bord van blauw en wit Chinees porselein. Tijdperk Wan Li. Gerestaureerd. Bijgevoegd een XIXe eeuwse diepe schotel van Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Epoque Wan Li. Restaurée. Nous joignons un plat creux en porcelaine de Chine du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Reliekdoosje met gebedsblokje. Gedreven rood koper. Ladakh.
Boîte reliquaire avec cube de prière. Cuivre rouge chassé. Ladakh.No longer availableDim. 7 x 6,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#158“Oriëntaalse danseres”. Een art deco bronzen beeldje op een zwartmarmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus. Met bronscachet.
“Danseuse orientale”. Statue Art Déco en bronze sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Chiparus. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 280 -
#8Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#529Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100

