Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.

Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.

Vase en cristal clair avec motif côtelé taillé.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2501220297.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #299

    Een smeedijzeren wandspiegel.

    Un miroir mural en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 65 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #301

    Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.

    Ensemble d'écriture aux manches tournés dans son étui d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    T. Smeele

    “Pony”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘78.

    “Poney”. Huile sur toile. Signée et datée '78.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Een gefineerd buffet (45 x 120 x 240 cm) met vijf deuren en vijf laden en met bijpassende tafel (73 x 110 x 200 cm).

    Buffet en placage à cinq portes et cinq tiroirs avec table assortie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #171
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Femme à La Cruche. Statuette en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #192
    Mobili Colombo

    Een gelakte brede spiegel met gebroken fronton en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.

    Grand miroir laqué à fronton brisé et orné de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.
    No longer available
    Dim. 110 x 200 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #331
    Nachtmann

    Een vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase design vintage en cristal taillé bleu et incolore. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #592

    “Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #512
    R. Blomme

    “Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    “Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.
    No longer available
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #414

    “Acteur met waaier en zwaard naast palankijn”. Een Japanse houtsnede. gesigneerd en gedateerd jaar van de haas (1855).

    “Acteur avec éventail et épée à côté d'un palanquin”. Une gravure sur bois japonaise. Signée et datée année du lièvre (1855).
    No longer available
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #677

    Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.

    Un chandelier en laiton antique. Avec bougie.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More