#370Een 18 K witgouden ring bezet met een kleine solitaire van +- 0,15 ct.
#383“Zittende vrouw”. Beeldje.
“Femme assise”. Figurine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#669Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.
#244K. M. Van de Laar“Winters zicht met hoeves aan een stroom” & “Houtsprokkelaars met paardenkar in het bos”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue d'hiver avec fermes au bord d'un ruisseau & Ramasseurs de bois avec charrette à cheval dans la forêt. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 200 / 260 -
#210Een 18 K witgouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une demi alliance américaine en or blanc 18 carats sertie de diamants taille princesse d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#81Twee borstels en een handspiegel van 800‰ zilver. Tijdperk art deco.
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#167“Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti.
#274F. de Bruyd“Dame met parasol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80