Other lots in this auction
-
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 40/50 -
#53Weimarer Porzellanmanufaktur
Twee vazen van kobaltblauw porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt à décor doré. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 60/80 -
#683
Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#674
Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#266
Een eikenhouten naaitafeltje met gebeeldhouwde poten en front, versierd met een portret, bloemenguirlandes en strikken. Onderaan een lade en met een geslepen spiegeltje in het deksel.
Table à couture en chêne avec pieds et façade sculptés, à décor d'un portrait, de guirlandes florales et de nœuds. Un tiroir dans le bas et un miroir taillé dans le couvercle.No longer availableDim. 97 x 70 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#562
Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Drie vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 75/100 -
#60
Een 18 K geelgouden armband met staafjes.
Un bracelet aux barrettes en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 230/280 -
#271
Een lot archeologische vondsten, bestaande uit fossiele schelpen, een blikseminslag, een bijl, een bijtel, passer en winkelhaak.
Lot de découvertes archéologiques, composées de coquillages fossiles, d'un coup de foudre, d'une hache, d'un ciseau, d'un compas et d'une équerre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#280
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,85 ct. et de deux saphirs jaunes d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 4,23 gEstimate: € 1600/1800 -
#499
“Compositie 774”/ Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
“Composition 774”/ Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 180/220 -
#490
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 550/650 -
#207
Een art deco lamp in chroom.
Une lampe art déco en chrome.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/100