Other lots by Val St. Lambert
#44Val St. LambertEen geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.
#59Val St. LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa.
#287Val St. LambertEen champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#368Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#47Val St. LambertEen zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 20 / 25
#57Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
#358Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
#303Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.
Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#771Coupe in halfkristal, paarse kleur.
#318Daum, FranceEen kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.
Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50
#445“Belgium”. Met afbeeldingen door A. Forestier. Ed. 1908.
#490Een lot van vijf borden van meerkleurig Chinees porselein. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq assiettes en porcelaine chinoise polychrome. XIXième et XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#67Een etui met acht medailles en vijf speldjes.
Un étui contenant huit médailles et cinq épingles.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#582Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“La Confidence”. Ets. Gesigneerd en genummerd 76/100 buiten de plaat.
“La Confidence”. Eau-forte. Signée et numérotée 76/100 hors planche.No longer availableDim. 15 x 26 cmEstimate: € 350 / 400 -
#435Twee missalen, waarvan één met ivoren omslag.
#734Henri CassiersEnkele ontwerpen voor personages op papier. Gesigneerd.
Quelques croquis de personnages sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 20 cmEstimate: € 4à / 60 -
#674Max AppelboomPeriod: 1924-2003“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd.
Tintin. “Le Secret de la Licorne”. Casterman 1943. 4e plat A20. Mauvais état, dos cassé.No longer availableEstimate: € 200 / 300