Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Amphora, Czechoslovakia

Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2808180331.
Category: Aardewerk.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #418

    Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd

    Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #433
    Fontenelle

    Een hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.

    Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #431
    Boch frères Keramis

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.

    Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #268

    Een groot bord van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de Klauw.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base De Klauw.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #288

    Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #747

    Een cachepot van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk, versierd met een bloemenmotief.

    Un cache-pot en faïence de Belgique glaçure polychrome, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 25; Ø: 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #387

    Adelaar met prooi (konijntje). Aardewerken beeld.

    ”Aigle et sa proie ( petit lapin)”. Une statue en faïence.
    No longer available
    Dim. H 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #733
    Bonn

    Een jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.

    Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #761
    Regensburg

    Een bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een hors d’oeuvreschaal van meerkleurig aardewerk in de vorm van slabladeren en een kreeft. Staart gerestaureerd.

    Un plateau à hors d’oeuvre en faïence polychrome en forme de feuilles de laitue et homard. La queue est restaurée.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Een lotje Satsuma-aardewerk, waarbij een paar vaasjes en drie miniatuur vaasjes, waarbij twee dekselvaasjes.

    Un lot de faïence Satsuma, dont une paire de vases et trois vases miniatures, dont deux vases à couvercle.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #4

    Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.

    Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #307
    Rouen

    Een grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #423

    Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.

    Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 26 / 30
  • #480

    Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.

    Deux grandes cruches décoratives en faïence de Delft, décor de bateaux de pêche.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #397
    Petrus Regout

    Een lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.

    Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #328
    Fontenelle

    “Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.

    ”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.
    No longer available
    Dim. 55 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.

    Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #812
    New Time - Boch frères

    Een theeserviesje van groen en beige aardewerk, bestaande uit een theepot, suikerpot en melkkannetje. Met kopjes en bordjes voor zes personen. Eén oortje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. 1961.

    Un service à thé en faïence beige et vert, comprenant une théière, un sucrier et un pot à lait. Avec six tasses et sous-tasses. Une oreille de tasse à été restaurée. Marque sous la base. 1961.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #393

    Twee kruisbeelden met rozen en twee rozenkransen van meerkleurig aardewerk, waarbij drie Frans en één Belgisch. Allen gemerkt. Enkele kleine schilfers.

    Deux crucifix à roses et deux rosaires en faïence polychrome. Trois venant de France, deux venant de Belgique. Tous avec marque. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een antieke grafurne uit de vroege ijzertijd, circa 2500 jaar geleden. Een Ranstse archeologische vondst.

    Une urne mortuaire antique datant de l'âge de fer, +- 2500 années. Trouvaille archéologique de Rants.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #18

    Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.

    Une cruche à eau en faïence italienne bleue et blanche. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #443

    Een reeks van drie decoratieve bollen van aardewerk met gespikkeld glazuur.

    Une serie de trois boules en faïence et glaçure tachetée.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278

    Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.

    Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base, trois cloches.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 140 / 160

Other lots in this auction

  • #330

    Een 18 karaats wit en geel geweven ring.

    Une bague en or tissé jaune et blanc 18 ct
    No longer available
    Dim. 3,35 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #138

    Een grote schouwpendule van opengewerkt messing, versierd met guirlandes van vruchten. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Une grande pendule de cheminée en laiton ajouré, décoration de guirlandes et fruits. Avec clé et balançoire.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #119
    Henri Joseph Pauwels

    “Zomers hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage estival à la ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #29

    “Dame met hoed”, “Franse dame” & “De bekoring van Sint Antonius”. Drie miniatuurtjes in ivoren kadertjes. Allen gesigneerd.

    ”Femme inconnue”, “Femme française” et “St. Antoine”. Trois miniatures avec encadrements en ivoire.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 5,5 & 9,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #269

    “La mère bien aimée”. Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van J.B. Greuze.

    ”La mère bien aimée”. Une gravure du XIXième siècle, d’après une oeuvre de J.B. Greuze.
    No longer available
    Dim. 56 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #758

    Een paar balustervazen van Cantonporselein, versierd met decors van personages, bloemen en vogels in cartouches. Eén bovenaan gerestaureerd.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Canton, décors de personnages, fleurs et oiseaux en cartouches. Un vase à été restauré au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #207
    Jules Edmond Masson
    Period: 1871 - 1932

    “Honden”. Een groep van brons op een stenen voetstuk. Gesigneerd

    ”Chiens”. Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #468

    Twee stuks Afrikaans ivoor, bestaande uit een olifantje bij een boom en een Lievevrouwenbeeldje. Jaren ‘30. Het tweede met restauratie.

    Un petit éléphant et une Sainte-Vierge en ivoire africain. Années 30. Le deuxième avec restauration.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 19 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #813

    Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein voor twaalf personen.

    Un service à café et thé pour douze personnes. En porcelaine polychrome et doré.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #679
    Flor Van Reeth
    Period: 1884 - 1974

    “Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.

    ”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234
    Léon Danchin

    “Eenden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd buiten de plaat. Ed. La Gravure Française, Paris.

    “Canards”. Deux lithos en couleurs. Signées hors planche. Ed. La Gravure Française, Paris.
    No longer available
    Dim. 46 x 71,5 & 60 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #373

    Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.

    Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.
    No longer available
    Dim. h 17 cm; B 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More