Similar lots by type
-
#896Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.
Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#432Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.
Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#333Fontinelle“Twee honden”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd.
”Deux chiens”. Un groupe en crackleware blanc. Signé.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#687Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#483Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase en faïence persane, décor polychrome floral. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Royal KirkhausEen meerkleurig aardewerken kruikje in de vorm van een man met twee honden. Onderaan gemerkt Staffordshire.
Une cruche en faïence polychrome en forme d’un homme avec deux chiens. Marque Staffordshire en dessous.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#358Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#505Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#880Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353“Jonge vrouw met engeltje”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd onderaan. Turijn.
”Jeune femme et ange”. Une statue en faïence polychrome. Signature à la base. Turin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#328Grote schotel van blauw en wit aardewerk met bloemendecor. Achteraan gemerkt: Delft Royal Gouda Holland en genummerd 2965/40. Evenals een kalebasvormige vaas met blauw en wit decor, gemonteerd als lamp, onderaan gemerkt: Delft.
Un grand plat en faïence bleue et blanche, décor de fleurs. Marque au dos: Delft Gouda Royal Holland et numéroté 2965/40. Avec un vase gourde à décor bleu et blanc, monté en pied de lampe, marque sous la base: Delft.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#348SimboliEen vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.
Un vase en faïence italienne polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#765Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#858“Everhot”. Een Engels koffie-en theestel van aardewerk met metalen omhulsel. Vierdelig.
”Everhot”. Un service à café et thé en faïence et revêtement partiel en métal. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#48Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.
Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#457Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.
Un vase en cloisonné bleu sur cuivre, motif floral. Travail chinois.No longer availableDim. h: 27 cm op sokkelEstimate: € 25 / 35 -
#2Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#338Een vaas van meerkleurig aardewerk met schepen in het decor. Perugia, Italië.
Un vase en faïence polychrome, décor de bateaux . Pérouse, Italie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een inktstel van meerkleurig aardewerk in de vorm van Lodewijk XIV. Zonder recipiënten.
Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#715Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#468“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#650Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
Une petite table à deux tiroirs, style Art Déco.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 220 -
#450Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan (neck hersteld).
Un lot de porcelaine et biscuit, comprenant deux vases ovoïdes (un est cassé) et une petite boite dans le style Limoges et un milieu de table décoré d’une femme et d’un cygne.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#748Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Deux chevaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.No longer availableDim. L. 22 cmEstimate: € 70 / 100 -
#713Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen loper.
Un couloir persan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 202 cmEstimate: € 50 / 80 -
#578Een sierbord van blauw en wit Chinees porselein met een decor van ruiters. Met zilveren montuur.
Un plat chinois en porcelaine bleue et blanche, montures en argent.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#677Twee geribde drageoirs van kleurloos kristal.
Deux drageoirs côtelés en cristal incolore.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Felix De Boeck“Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.
”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#182Pierre Joseph Dierckx“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420 / 480 -
#466Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#278Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150


