Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.
Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.
Gaïtaud

Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.

Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.
SKU: 2602190861.
Category: Aardewerk.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #861
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #896

    Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.

    Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #432

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine kraagvaas, een grote schotel en drie bordjes, waarvan één gerestaureerd.

    Un lot de faïence de Delft, comprenant un grand et un plus petit vase à col, un grand plat et trois assiettes, dont une restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #333
    Fontinelle

    “Twee honden”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd.

    ”Deux chiens”. Un groupe en crackleware blanc. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #687

    Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.

    Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #483

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un vase en faïence persane, décor polychrome floral. Restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3
    Royal Kirkhaus

    Een meerkleurig aardewerken kruikje in de vorm van een man met twee honden. Onderaan gemerkt Staffordshire.

    Une cruche en faïence polychrome en forme d’un homme avec deux chiens. Marque Staffordshire en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #358

    Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #673

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #505

    Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.

    Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #880

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #353

    “Jonge vrouw met engeltje”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd onderaan. Turijn.

    ”Jeune femme et ange”. Une statue en faïence polychrome. Signature à la base. Turin.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #328

    Grote schotel van blauw en wit aardewerk met bloemendecor. Achteraan gemerkt: Delft Royal Gouda Holland en genummerd 2965/40. Evenals een kalebasvormige vaas met blauw en wit decor, gemonteerd als lamp, onderaan gemerkt: Delft.

    Un grand plat en faïence bleue et blanche, décor de fleurs. Marque au dos: Delft Gouda Royal Holland et numéroté 2965/40. Avec un vase gourde à décor bleu et blanc, monté en pied de lampe, marque sous la base: Delft.
    No longer available
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #348
    Simboli

    Een vaas van meerkleurig Italiaans aardewerk met bloemendecor.

    Un vase en faïence italienne polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #765
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #858

    “Everhot”. Een Engels koffie-en theestel van aardewerk met metalen omhulsel. Vierdelig.

    ”Everhot”. Un service à café et thé en faïence et revêtement partiel en métal. En quatre pièces.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #48

    Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.

    Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #457

    Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.

    Un vase en cloisonné bleu sur cuivre, motif floral. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm op sokkel
    Estimate: € 25 / 35
  • #2

    Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #338

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met schepen in het decor. Perugia, Italië.

    Un vase en faïence polychrome, décor de bateaux . Pérouse, Italie.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21

    Een inktstel van meerkleurig aardewerk in de vorm van Lodewijk XIV. Zonder recipiënten.

    Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #715

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #468

    “Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.

    ”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #650

    Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.

    Une petite table à deux tiroirs, style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #450

    Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan (neck hersteld).

    Un lot de porcelaine et biscuit, comprenant deux vases ovoïdes (un est cassé) et une petite boite dans le style Limoges et un milieu de table décoré d’une femme et d’un cygne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #748

    Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.

    Deux chevaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. L. 22 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #713

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.

    Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.
    No longer available
    Dim. 195 x 140 en 80 x 125 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch wollen loper.

    Un couloir persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 79 x 202 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #578

    Een sierbord van blauw en wit Chinees porselein met een decor van ruiters. Met zilveren montuur.

    Un plat chinois en porcelaine bleue et blanche, montures en argent.
    No longer available
    Dim. Ø 28,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #677

    Twee geribde drageoirs van kleurloos kristal.

    Deux drageoirs côtelés en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602
    Felix De Boeck

    “Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.

    ”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #182
    Pierre Joseph Dierckx

    “Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 73 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #466

    Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.

    Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 & 27 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278

    Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.

    Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.
    No longer available
    Dim. 98 & 93 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More