#617Een indrukwekkende theepot van monochroom wit biscuit, versierd met bloemenranken en plantjes. In een presenteervitrine.
Théière impressionnante en biscuit monochrome blanc décoré de branches fleuries et de végétation. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 36 x 50 x 33 cmEstimate: € 500 / 600 -
#83CapodimonteEen gevarieerd lot meerkleurig biscuit. Gemerkt met de gekroonde N.
#717“Venus en Cupido”. Een groep van monochroom wit biscuit onder een baldakijn van geel koper en glas in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er twee groepjes van biscuit in de vorm van een boerenkoppel met paard en kar aan toe.
“Vénus et Cupidon”. Groupe en biscuit monochrome blanc, sous un baldaquin en cuivre jaune et verre de style Louis XVI. Nous ajoutons deux groupes en biscuit représentant un couple de paysans avec leur char à cheval.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#43Een siermandje van monochroom wit biscuit met een vrouwenfiguur met druiventrossen in reliëf.
Panier en biscuit blanc décoré d’une femme aux grappes de raisins en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#243“Diana”. Groep van monochroom wit biscuit. Gemerkt Sèvres en gesigneerd Ducuing. Enkele letsels.
“Diane”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Marque de Sèvres et signé Ducuing. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Een theepot van monochroom wit biscuit, rijkelijk versierd met bloemenranken. In een presenteervitrine.
#313Een lot monochroom en meerkleurig biscuit bestaande uit drie beeldjes en twee fotokaders in de vorm van een romantisch koppel. We voegen er vier porseleinen bloemstukken aan toe.
#443“Putto met bloemenmand”. Beeld van monochroom wit biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Naar een werk van Bohumil Rezl.
Putto aux corbeille de fleurs. Statuette en biscuit monochrome blanche. Marque au verso et signature. D’après l’oeuvre de Bohumil Rezi.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 40 / 60
#589Een paar Imari vazen van meerkleurig porselein. Balustervorm met een vernauwende hals en wijd uitlopende rand. Bloemenmotief rond uitsparingen met een prunus op een terras. Japan, XIXde eeuw.
Paire de vases Imari en porcelaine polychrome. De forme balustre ils ont des rétrécissements vers le haut avec un col élargi. Motif de fleurs autour de cartouches aux prunus sur une terrasse. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#727“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.
#525Negen diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86-623, “This Auntie vaccinates us”. 8179-829. “The production brigade’s reading room”. 86-627, “Who swept my walk for me again?”. Liu Zhigui 1975, “Attending Party Class”. 8027-6016, Zhou Jianzhi e.a. 1975, “Deepen the criticism of Lin (Biao) and Confucius, energetically increase industrial production”. 86-676, “Landmeters”. 8171-866. Dan Xihe 1974, “Study successful experiences to c(..)
Neuf affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-725, “Glory to the People’s Teacher”. 86-623, “This Auntie vaccinates us”. 8179-829. “The production brigade’s reading room”. 86-627, “Who swept my walk for me again?”. Liu Zhigui 1975, “Attending Party Class”. 8027-6016, Zhou Jianzhi e.a. 1975, “Deepen the criticism of Lin (Biao) and Confucius, energetically increase industrial production”. 86-676, “Landmeters”. 8171-866. Dan Xihe 1974, “Study successful experiences to create new mountai(..)No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#468Hergé“De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Reeks 1 t/m 7.
“De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Série 1 à 7.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#294Jean De Tell“Scène de cabaret”. Olieverf op een aardewerken tegel. Gesigneerd en gedateerd 1879. XIXde eeuw.
“Scène de cabaret”. Huile sur un carreau en faïence. Signé et daté 1879.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#580Christian DiorEau de toilette Diorissimo van 100 ml in gesloten verpakking.
Eau de toilette Diorissimo de 100 ml dans sont emballage fermé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#173Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in bestekkoffer.
#323Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit twee kandelaars in de vorm van Korinthische zuilen, een sauskom, een stolp, een coupe, twee eierdopjes en twee mandjes.
Lot varié de métal argenté comprenant deux bougeoirs en forme de colonnes corinthiennes, une saucière, un globe, une coupe, deux coquetiers et deux paniers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#441Royal Doulton & Co.“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
#100Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Collier à maillons en or jaune et blanc 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 58,36 gEstimate: € 1200 / 1300