Similar lots by type
-
#216
Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200/400 -
#560
Een vierkante Chinese sokkel in Aziatisch mahonie met inlegwerk van parelmoer.
Un socle chinois en acajou asiatique incrusté de nacre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 120/140 -
#678
Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
Une boîte japonaise en papier mâché, décorations de fleurs.No longer availableDim. 25 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#633
Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500/1600 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20/30 -
#657
Een paar dekselpotten met fohonden.
Une paire de pots à couvercle, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160/180 -
#475
Een lot van vijf groepjes van meerkleurig porselein met kanten rokjes. Duits werk.
Un lot de cinq groupes en porcelaine polychrome, avec tes jupes en dentelle. Travail allemand.No longer availableDim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25/40 -
#707
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#730
Een oeil de boeuf wandklok met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#746
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#693
Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#708
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30/50 -
#444
Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#703
Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#500
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#627
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#863
Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25/45 -
#530
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.
Un piédestal chinois en bois de fer à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 80/100 -
#890
Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.
Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#628
Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.No longer availableEstimate: € 320/360 -
#496
Een roodgelakt Chinees houten paneel met een fijn uitgestoken en verguld decor. Vermoedelijk als onderdeel van een bed.
Un panneau en laque rouge chinoise, décor doré. Probablement une pièce d’un lit.No longer availableDim. 113 x 48 cmEstimate: € 30/40 -
#637
Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200/1400 -
#506
Een Chinees wandrekje van rood en groen gelakt hout in ongelijke niveaus en bovenaan getooid met een bronzen drakenkopje. Eind XIXe eeuw.
Etagère murale chinois en bois laqué rouge et vert. Niveaux inégaux surmonté d’une tête de dragon en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#540
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#105
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 400/500 -
#832Raoul LabarrePeriod: 1902 - 1987
‘Brug over het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pont au dessus de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#426
Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.No longer availableDim. 51 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#725M. Chagall
“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#210
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,76 gEstimate: € 1700/1900 -
#830
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen met serveerbestekken. In ménagère.
Un service de couverts en métal argenté, complet pour douze personnes, dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200/250 -
#166
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#450
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit twee eivormige vaasjes (eén gebroken) en een doosje in de stijl van Limoges en een tafelstuk met een vrouw en een zwaan (neck hersteld).
Un lot de porcelaine et biscuit, comprenant deux vases ovoïdes (un est cassé) et une petite boite dans le style Limoges et un milieu de table décoré d’une femme et d’un cygne.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#568
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#287Wiskeman
Een sauskom en spiegelpresentoir.
Une saucière et un miroir de présentation.No longer availableDim. 35 x 14 & 57 cmEstimate: € 200/240 -
#303
Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
Un sabre de cavalerie à fourreau en nickel. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120/200