Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.

Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.

Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.
Dim. h: 36 + 4 cm
SKU: 1312220611.
Categories: Aziatisch, Online Only porselein & aardewerk, Porselein.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #611
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #231
    Von Schierholz

    Een vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.

    Bougeoir à quatre bras en porcelaine allemande multicolore, décoré de putti et de fleurs en haut relief. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #411

    Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.

    Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #303
    Franklin Porcelain

    “The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.

    « Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #627

    Drie vaasjes van cloisonné op messing. Met houten sokkeltjes.

    Trois vases en cloisonné sur laiton. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #490

    Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.

    Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 874 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #443

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle à décor multicolore de fleurs et de papillons. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 + 4 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #628

    Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.

    Deux cornes de boeuf à décors gravés d'animaux.
    No longer available
    Dim. h: 44,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een Chinees kastje met vier deurtjes en vier laden en met messingen beslag. Einde XIXde eeuw.

    Un cabinet chinois à quatre portes et quatre tiroirs et avec des garnitures en laiton. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 132 x 91 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #693

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #565

    Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.

    Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #428

    Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #437

    Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.

    Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø: 33,5 cm.
    Estimate: € 45 / 60
  • #361

    Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.

    Une grue en jadéite sculptée sur un socle en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h:18 + 5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #291
    Capodimonte.

    “Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.

    "Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #678

    Een lot van 15 stuks meerkleurig porselein, bestaande uit dekselpotjes, beeldjes, een vaasje, enz. Enkele beschadigingen.

    Lot de 15 pièces en porcelaine multicolore, composé de pots avec couvercles, de figurines, d'un vase, etc. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #453

    Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.

    Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm H: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #258

    Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.

    Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #648
    Lladro

    Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.

    Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.
    No longer available
    Dim. H: 11-26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #607

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #638

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.

    Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #603
    Rosenthal

    Een sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.

    Plat décoratif et cendrier en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm 13.5x13.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #613
    Rosenthal

    Een paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.

    Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #642

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    "Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 38 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #379

    “Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.

    "Abstrait avec des avions." Technique mixte sur carton.
    No longer available
    Dim. 47 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #240

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 7,87 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #649

    Een kunstwerk van hout en metaal met een stormvogel in de wind. Gemonogrammeerd B.R.

    Une oeuvre d'art en bois et métal avec un pétrel dans le vent. Marque BR.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #63

    “De kus”. Een bronzen beeldje naar het werk van Rodin. Met gieterijstempel.

    "Le baiser". Une statuette en bronze d'après l'oeuvre de Rodin. Avec cachet de fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161

    Een paar zilveren kandelaars met vijf lichtpunten. Belgische keuren, 800/1000. Bruto 2945 g.

    Une paire de bougeoirs en argent à cinq lumières. Poinçons belges, 800/1000. Brut 2945g.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #530

    Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.

    Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #69

    “Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.

    “Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #435

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    Meuble en chêne à décors sculptés dans et autour des deux portes.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #29
    Charles Mangin
    Period: Antwerpen 1892-1977

    Twee bloemenstillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux natures mortes florales, huile sur toile. Tous deux signées.
    No longer available
    Dim. 34x30 cm 34x30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #634
    Jef Van Grieken

    “Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.

    "Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #61

    Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.

    Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More