Similar lots by type
-
#413
Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.
Un vase moderne en verre incolore et jaune avec des détails dorés et un papillon.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55/75 -
#297Val Saint-Lambert
Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.
Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#317
Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#293
Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#417
Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/50 -
#501Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400/600 -
#403
Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.
Un vase moderne en pâte de verre noire, blanche et incolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 18 cmEstimate: € 55/75 -
#23Val Saint-Lambert
Een vaas van groen gedraaid kristal.
Vase en cristal torsadé vert.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.
Un vase en verre violet dans l'esprit Art Nouveau.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65/80 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#388
Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.
Un vase de cristal incolore dans un socle en bronze.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/100 -
#621
Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.
Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 100/120 -
#431
Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.
Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 85/100 -
#393
Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.
Un vase moderne en pâte de verre multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/90 -
#608
Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
Vase en verre de Bohême vert et incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#475
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
Un tapis en laine moderne noué à la main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#411
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#553
Een lot van drie verschillende karaffen, waarbij twee glazen en één van kristal. Bijgevoegd een klein ijsemmertje met verguld messingen montuur.
Lot de trois carafes différentes dont deux en verre et une en cristal. Attaché est un petit seau à glace avec cadre en laiton plaqué or.No longer availableDim. H:13-34cmEstimate: € 60/80 -
#521
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.
Lot en cristal incolore, composé de 6 verres à cognac par Cristal d'Arques, 7 verres à vin taillés, 2 verres à vin gravés, une carafe et pichet et quatre verres assortis et un vase.No longer availableDim. H:12-30cmEstimate: € 100/120 -
#460
Een Oosterse druppelfles van porselein.
Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/45 -
#549
Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
Une table basse en bois laqué noir, décorée de pierre dure sous verre.No longer availableDim. 95x56x47cmEstimate: € 100/120 -
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80/120 -
#228
Een schemerlamp met kap van glas in lood met meerkleurig bloemendecor. Stijl Tiffany’s .
Lampadaire avec abat-jour en vitrail à décor floral multicolore. Style Tiffany’s.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#110
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en onyx.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,53 ct et d'onyx.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000/1200 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945
“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/500 -
#309F.A. Dralans
“Arabische man”. Een inkttekening. Gesigneerd.
"Homme arabe". Un dessin à l’encre. Signé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 35/40 -
#287
Edison Home Phonograph. Een slingergrammofoon. Perfecte staat.
Phonographe Edison Home. Un phonographe. Condition parfaite.No longer availableDim. H:56cmEstimate: € 200/300