#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#338Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
#51Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120
#323Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.
#232Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#408Een kalebas met lederen riem en versierd met kraaltjes van de Masaï, Kenia.
#259“Hoeve bij een water”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#224De Meyer“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
#278Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.
#403Een vaas van Satsuma-aardewerk met meerkleurig en vergld decor van diverse personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor multicolore et doré de divers personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#214“Schepen bij woelige zee”. Olieverf op paneel naar François Musin. Apocrief gesigneerd
“Navires dans une mer agitée”. Huile sur panneau d'après François Musin. Signature apocryphe.No longer availableDim. 42 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#126Een kwartronde eikenhouten hoekkast met een lade onder twee gemoulureerde deuren, versierd met ingelegde stermotieven.
Encoignure en quart de rond en chêne à tiroir sous deux portes moulurées, à décor d'incrustations d'étoiles.No longer availableDim. 172 x 113 x 68 cmEstimate: € 100 / 150