Similar lots by type
-
#814
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#798Val St. Lambert
Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.
Une garniture de toilette en huit pièces en verre incolore et ambre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#71
Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.
Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67
Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.
Deux vide-poches en verre de Murano polychrome porté par un clown.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#414
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#382
“De Heilige familie”. Een groep van gepolychromeerd plaaster. Onder glazen stolp.
”La Sainte famille”; Un groupe en plâtre polychrome. Sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#765
Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.
Un vase en pâte de verre rouge à décor polychrome millefleurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#817
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#781
Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.
Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#409
Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.
Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.No longer availableDim. h: 4 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#783
Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.
Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 26 / 30 -
#788
Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.
Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#669Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#297Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
Een kunstwerk in de vorm van een kruis van smeedijzer en brons. Gesigneerd achteraan.
Crucifix en bronze et fer forgé. Signé au verso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539A. Koster van Groos
“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#661
Een paar albasten bustes met marmeren basis.
Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577
Okimono van gebeeldhouwd ivoor. Voorstelling van een zittende man met een beker en een mandje. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Okimono en ivoire sculpté représentant un homme assis tenant un gobelet et un panier. Travail japonais, début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 240 / 360 -
#586
Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#475
“Vrouwelijk naakt met engel”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Nu féminin et ange”. Une statue en bronze à patine de deux couleurs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#229
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#768
Een lot van zes schelpen en twee koralen.
Un lot de six coquillages et de deux coraux.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#799
Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.
Une lanterne de vestibule en laiton et coupe en opaline.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 55 / 65 -
#841
Twee gebeeldhouwde stoelen met gevlochten zit, versierd met een rocaille op de leuning.
Deux chaises sculptées avec assises cannées, décorées de rocaille sur le dos.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#431Boch frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280 / 340