Other lots in this auction
-
#293
Drie siervaasjes van deels verguld Brussels porselein, waarbij twee een paar vormen en versierd zijn met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Trois vases partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire et décorés de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 25& 17 cmEstimate: € 60/80 -
#305Omega
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800/3200 -
#201Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 800/1000 -
#171
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/500 -
#110American Waltham Watch
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge gegraveerd met rozen. Einde XIXe eeuw.
Montre de poche en or jaune 14 K décorée de roses gravées.No longer availableDim. 148,78 g 5,5 cmEstimate: € 1800/2400 -
#401
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van twee fazanten. De staarten beschadigd.
Statuette en faïence monochrome, représentant deux faisans. Dégâts aux queues.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 25/30 -
#44Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Boomezel - Waasland”. Ets. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Boomezel - Waasland”. Eau-forte. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 37 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#518
Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.
Bouddha en laiton doré décoré de petites perles.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/240 -
#590
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#784
“Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.
“Electric chair”. Estampe numérotée. Ed. Sunday B. Morning 1971.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 60/100 -
#369
Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#639
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300/400