Similar lots by type
-
#333Leonardo
Een vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.
Un vase en verre violet avec intérieur blanc. Travail allemand.No longer availableDim. h: 50,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#645
Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 25 / 40 -
#317
Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#571Cleybergh
Een paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.
Une paire de bougeoirs en verre incolore. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#31
Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
Un vase en verre de Boom avec des lignes dorées tout autour.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#41
Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
Un vase en verre opale à décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#391
Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#323
Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
Deux plats design en verre violet, un italien et un français.No longer availableDim. b: 29 & 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39
Een lotje kleurloos kristallen glazen, bestaande uit acht champagnecoupes in drie modellen, drie grote wijnglazen, twee fluiten, twee aperitiefglaasjes en twee likeurglaasjes.
Un lot de verres en cristal incolore, composé de huit sections de champagne en trois modèles, trois grands verres à vin, deux flûtes, deux verres apéritifs et deux verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#61La Rochère
Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#487
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#400Bormioli Rocco, Italia.
Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.
Un bol de fruits et deux bols en verre incolore avec des cadres en métal argenté. Les bols sont marqués. Années 1960.No longer availableDim. Ø: 12 & 23 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#507Friedrich Goldscheider
Een beeld van een Noord-Afrikaanse man van polychroom terra cotta. Een duim manco. Gesigneerd en “Réproduction Réservée”.
Une sculpture d'un homme d'Afrique du Nord en terre cuite polychrome. Un pouce manquant. Signée et Réproduction Réservée .No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 300 / 500 -
#251Royal Dux
Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.
Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 260 -
#510
Een zilveren tafelstelletje met kristallen recipiënten en met twee lepeltjes. Mogelijk Oostenrijk of Duitsland. 812‰. 590 gram bruto (met kristal).
Une table en argent avec des récipients en cristal et deux cuillères. Peut-être en Autriche ou en Allemagne. 812 ‰. 590 grammes brut (avec cristal).No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#693
Een eikenhouten wandkapstok met zes bronzen haakjes.
Un porte-manteau mural en chêne avec six crochets en bronze.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 30 / 50 -
#214Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Mannenportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
Portrait d'homme . Fusain et craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#430
Een lot 800‰ zilver, bestaande uit twee terrines, een Belgische kom met merk van Wolfers.
Un lot de 800 ‰ d'argent, composé de deux terrines, un bol belge avec la marque Wolfers.No longer availableDim. 2970 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#194Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
Vue de bruyère . Huile sur toile. Signée et datée Printemps '62.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176
Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
Une presse à linge anglaise en acajou avec six tiroirs en bas.No longer availableDim. 190 x 140 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235
Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900 -
#690
Een witgepatineerd bijzetstoeltje in Lodewijk XV_stijl met roze fluwelen bekleding.
Fauteuil d'appoint de style Louis XV patiné blanc avec revêtement en velours rose.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Geo Maxim
“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
Fille à la fleur . Figurine en zamak sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#55
Een 18 K geelgouden armband bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (één steentje ontbreekt).
Un bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants anciens taillés avec un poids combiné de + - 0,30 ct. (Il manque une pierre).No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 300 / 400