Similar lots by type
-
#400Bormioli Rocco, Italia.Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.
Un bol de fruits et deux bols en verre incolore avec des cadres en métal argenté. Les bols sont marqués. Années 1960.No longer availableDim. Ø: 12 & 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#323Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
Deux plats design en verre violet, un italien et un français.No longer availableDim. b: 29 & 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#317Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#41Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
Un vase en verre opale à décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 25 / 40 -
#571CleyberghEen paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.
Une paire de bougeoirs en verre incolore. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#333LeonardoEen vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.
Un vase en verre violet avec intérieur blanc. Travail allemand.No longer availableDim. h: 50,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#39Een lotje kleurloos kristallen glazen, bestaande uit acht champagnecoupes in drie modellen, drie grote wijnglazen, twee fluiten, twee aperitiefglaasjes en twee likeurglaasjes.
Un lot de verres en cristal incolore, composé de huit sections de champagne en trois modèles, trois grands verres à vin, deux flûtes, deux verres apéritifs et deux verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#487Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#391Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61La RochèreEen cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#31Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
Un vase en verre de Boom avec des lignes dorées tout autour.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#573Twee verschillende aardewerken vazen. Jaren ‘60. De hoogste met zeer kleine randschilfer.
Deux vases en faïence différents. Années 1960. Le plus haut avec un très petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#596Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
Un porte-parapluie en cuivre avec un décor à motifs d'après Teniers.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 30 / 40 -
#107Villeroy & Boch, WallerfangenEen aardewerken vaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.
Un vase en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas. Petit bord écaillé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#602Een collage op vijf papieren panden tussen glas. Achteraan over het geheel gesigneerd en gedateerd 1995.
Un collage sur cinq panneaux de papier entre verre. Signé au dos et daté 1995.No longer availableDim. 78 x 18 cm (5)Estimate: € 100 / 160 -
#161Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#191Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.
Une copie d'une horloge de grand-père antique dans un caisson en chêne.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 100 / 150 -
#411Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#92“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dreef . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#74Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.
Trois petits (panneau 14 x 9 cm) et un paysage plus grand (toile 24 x 32 cm). Cadres endommagés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#134H. Op de Beeck“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeves . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 180 / 240

