#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
Une coquille en verre Murano.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 650 / 750 -
Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#596MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#103Een grote kruik van meerkleurig geglazuurd Hasselts aardewerk met opschrift ‘Pastilles Poncelet. Kleine randschilfer.
Une grande cruche en faïence de Hasselt polychrome, écriture ‘Pastilles Poncelet”. Petit éclat.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.
#51Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.
#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#797Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
Un meuble de bar chinois laqué rouge à deux portes et miroir à l’intérieur.No longer availableDim. 97 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 120