#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#551Een paar gebeeldhouwd houten voorraadflesjes, waarbij één met het deksel in de vorm van een kikker en één in de vorm van een olifant.
Une paire de flacons en bois sculpté, un sous forme de grenouille et l’autre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
#482Alfred Ost“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
”Cheval fermier”. Aquarelle et encre sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 13,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
#259F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160