#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
Un lot de onze verres sur pied en verre.No longer availableEstimate: € 20 / 25
#470Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 4,80 ct.
#665Een ivoren slavenarmband.
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#132Van Destrée (?)“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#681Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
#383Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#740Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 700 / 800 -
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50