Similar lots by type
-
#403Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32 / 36 -
#43Een art deco vaas van Booms glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art-Déco en verre de Boom, décoration peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 30 -
#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
Un lot de cinq boules de sorcière de divers formats.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de quinze pots de pharmacie différents en verre ambre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
Une coquille en verre Murano.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
Un lot de onze verres sur pied en verre.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#337Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#508Een vaas van rood Muranoglas.
Un vase en verre rouge Murano.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#662Paule Nolens“Naakten”. Acryl op papier, recto verso. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#35Een 18 karaats geel gouden zegelring.
Bague chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 80 / 120 -
#690Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
Une pièce en argent. 900 ‰ . 5 Francs français. Hercule 2ème République.No longer availableDim. 24,92 gEstimate: € 100 / 150 -
#678Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.
Une serrure en bois africain. Bambara, Mali.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 55 / 65 -
#362Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#247Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#728Een lot van zes albums van Hergé, bestaande uit een album van Kwik en Flupke en vijf albums van Kuifje, waarbij “De zaak Zonnebloem” in eerste uitgave van 1956. Slijtage.
Un lot de six albums par Hergé, comprenant un album de Kwik et Flupke, cinq albums de Kuifje dont “De zaak Zonnebloem” en première édition, 1956.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
Un petit sac à main en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#15Een 14 karaats wit goud speld bezet met kleine diamanten.
Epingle en or blanc 14 ct serti de deux petits diamants.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 100 / 120 -
#282“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#732Collignon“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80

