Similar lots by type
-
#668Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
Trois coupes design en verre de Murano coloré.No longer availableDim. Ø: +/- 20 & 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#348Twee verschillende vazen van gekleurd glas.
Deux vases en verre de couleurs différentes.No longer availableDim. h: 16 & 20 cmEstimate: € 32 / 40 -
#421Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
Une figure féminine en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 85 / 100 -
#49“St. Maria”; “St. Franciscus” & “Ecce Homo”. Drie achterglasschilderingen.
Ste. Marie; St. François & Ecce Homo. Trois peintures en églomisé.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Een moderne glazen vaas.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 55 / 65 -
#393Een designvaas van beige en bruin glas.
Un vase design en verre beige et marron.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 45 / 55 -
#601Corry AmmerlaanPeriod: °1947Een kleurloze glazen schotel met centraal een bronzen plaquette. Zonder signatuur.
Un plat en verre incolore avec une plaque en bronze au centre. Pas de signature.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
Un écureuil en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#457Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#324Twee art deco vaasjes, waarbij één van Booms glas met een bloemendecor en één van geglazuurd aardewerk van August Mouzin.
Deux vases art déco, l'un en verre Booms à décor floral et l'autre en faïence émaillée d'Auguste Mouzin.No longer availableDim. h: 11 & 15 cmEstimate: € 32 / 40 -
#674Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee vierkante karaffen en een ronde karaf, een beker en een specerijensetje van glas en een karaf en een schenkkan van geslepen kristal.
Un lot de verrerie incolore, composé de deux carafes carrées et d'une carafe ronde, d'une coupe en verre et d'un service à épices, et d'une carafe et d'un pichet en cristal taillé.No longer availableDim. h: 10 & 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#351Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#368Een paar vaasjes van gemêleerd groen glaspasta.
Une paire de vases en pâte de verre mêlée verte.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#698Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
Deux vases art déco différents respectivement en verre ocre et mauve.No longer availableDim. h: 12 & 30 cmEstimate: € 32 / 40
Other lots in this auction
-
#593“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
Le Penseur éternel. Une statue en bronze patiné, inspirée du Penseur de Rodin. Signée 'Milo'. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#532Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.
Un lustre en métal à six branches, décoré de cloches et de pendentifs en cristal.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Een porseleinen penseelkoker.
Un étui à pinceaux en porcelaine.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#214Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 98/100 buiten de plaat.
Rade d’Anvers. Une eau-forte. Signée et numérotée 98/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 50 x 98 cmEstimate: € 60 / 100 -
#108“Man met erectie”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Nick’. Met cachet.
Homme en érection. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Nick'. Avec cachet.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#276Een gefineerde bridgetafel met omkeerbaar speelblad en met vier kleine hoeklades.
Une table bridge en placage avec un plateau réversible et quatre petits tiroirs d'angle.No longer availableDim. 74 x 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178isidore De RudderPeriod: 1855 - 1943“Andre Vesale”. Een bronzen beeld. Editeur H. Luppens & Cie. Gesigneerd. Breuk aan de verbinding van de hand naar de arm.
“André Vesale”. Une statue en bronze. Editeur H. Luppens & Cie. Signé. Fracture à la connexion de la main au bras.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 600 -
#453Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met talrijke dieren.
Une défense africaine sculptée avec de nombreux animaux.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#335Vier paar verschillende oorbelletjes.
Quatre paires de boucles d'oreilles différentes.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 70 / 100 -
#639V. Frieda“Lovers in the air”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Les amoureux dans les airs. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 34 c:mEstimate: € 80 / 100 -
#43Een pennenhouder, getooid met een bronzen beeldje en op een granieten sokkel.
Un porte-plume, orné d'une statuette en bronze et sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 45 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50 / 80

