#361Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
#348Twee verschillende vazen van gekleurd glas.
#698Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
#368Een paar vaasjes van gemêleerd groen glaspasta.
#668Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
#393Een designvaas van beige en bruin glas.
#49“St. Maria”; “St. Franciscus” & “Ecce Homo”. Drie achterglasschilderingen.
#457Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#351Een uil van meerkleurig Muranoglas.
#421Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
#408Een moderne glazen vaas.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 55 / 65
#577Een rijkelijk uitgewerkte Afrikaanse slagtand met dorpstafereel.
#154“Kaketoes”. Een schilderij op zijde.
#663Een korte sabel met messingen heft.
#533Drie Afrikaanse hoofdjes van gesculpteerd ivoor.
#18Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.
Une lampe de table portée par trois femmes dansantes avec une guirlande de fleurs.No longer availableDim. cmEstimate: € 40 / 60 -
#158NederlandEen grote collectie postzegels bestaande uit: 6 DAVO-albums “Nederland en Overzeese Gebieden” (1852 - 2000), doorgaans goed gevuld. Een album Nederland 1887-1985, enkele vellen en zegels uit diverse landen. Een album met eerstedaguitgaven 1980 e.v. Vier albums met briefkaarten, vellen boekjes, jaren ‘80 en ‘90 tot 2002. Gestempeld en postfris.
Une grande collection de timbres composée de : 6 albums DAVO « Les Pays-Bas et territoires d'outre-mer » (1852 - 2000), généralement bien remplis. Un album Les Pays-Bas 1887-1985, quelques feuilles et timbres de divers pays. Un album avec des éditions premier jour à partir de 1980. Quatre albums avec des cartes postales, des feuilles de livrets, des années 80 et 90 à 2002. Estampillé et MNH.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#333Een zware glazen parfumflacon met inclusie. Onderaan gemerkt: Clarke Glass n° 32.
#155Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
#71Een driehoekige glazen vaas met een meerkleurig bloemendecor en in messingen montuur. Tijdperk art nouveau. Het montuur gemerkt ‘Vanhauten’.
Vase triangulaire en verre à décor floral multicolore et cadre en laiton. Epoque Art Nouveau. Le cadre est marqué 'Vanhauten'.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 70 / 110