Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2710200564.
Category: Porselein.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #567

    Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.

    Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #568

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #402

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #625

    Een porseleinen koffie- en theeservies met een meerkleurig bloemendecor, bestaande uit een theepot, koffiepot, melkkannetje en tien kopjes met ondertasjes. Twee kopjes met randschade.

    Un service à café et à thé en porcelaine avec un décor floral multicolore, composé d'une théière, d'une cafetière, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes. Deux tasses avec rebord endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #629

    Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.

    Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #608

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #557

    Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor d'imbéciles bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #633

    Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.

    Un vase en porcelaine chinoise en forme de goutte avec glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #577

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten in vazen in cartouches en met florale motieven in de achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes dans des vases en cartouches et avec des motifs floraux en arrière-plan.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #594

    Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.

    Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17- 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #589

    Drie verschillende Louis-Philippe theepotten van Vieux Paris met vergulde motieven. XIXe eeuw.

    Trois différentes théières Louis-Philippe du Vieux Paris aux motifs dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #764

    Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.

    Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.

    Un vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec des coquillages et des dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #617

    Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.

    Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #403

    Een paar porseleinen koffiepotten met blauwe en vergulde randen en een derde van Naams aardewerk. Omstreeks 1900.

    Une paire de cafetières en porcelaine à bords bleus et dorés et un tiers de poterie de Namur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #393

    Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.

    Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1

    “Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).

    “Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).
    No longer available
    Dim. h: 5 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #214

    Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.

    Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #647

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #601

    Een hoge tulpenvaas van blauw en wit Chinees porselein, opgebouwd uit zes delen op een basis met vier salamanders.

    Un grand vase tulipe en porcelaine chinoise bleue et blanche, composé de six parties sur un socle avec quatre salamandres.
    No longer available
    Dim. h: 50 + cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #404

    Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.

    Un grand nombre de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #673

    Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.

    Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #755

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #416

    Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.

    Deux carpettes antiques orientales noués main.
    No longer available
    Dim. 160 x 106; 186 x 120
    Estimate: € 120 / 200
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met malachiet. Met verlengstuk.

    Collier en or blanc 18 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties sertis de malachite. Avec extension.
    No longer available
    Dim. Bruto: 15,92 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #133

    Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #703

    Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.

    Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.
    No longer available
    Dim. 143 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #196

    Een tweeledige houten hoekvitrine.

    Une vitrine d'angle en bois en deux parties.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #30

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,82 ct.
    No longer available
    Dim. 6,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #255

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.

    Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,63 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #70

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze parel.

    Une bague en or blanc 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et une perle grise.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #236

    Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.

    Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.
    No longer available
    Dim. 104 x 112 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #621

    “Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.

    Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #535

    Een paar gefineerde bijzetkastjes in Empirestijl met een deur, een lade en een marmeren blad.

    Paire d'armoires latérales en placage de style Empire avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #193

    “Ruiter”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Postume geut naar Isidore Bonheur.

    Cavalier . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. 60 x 57 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More