#171“Unguentaria en Balsamarii”. Een lot Oud-Romeins glazen traan & balsem flesjes in diverse afmeting, vorm en kleuren.
"Unguentaria and Balsamarii". A lot of ancient Roman glass tear and balm bottles in various sizes, shapes, and colors.No longer availableDim. 5-15cmEstimate: € 200 / 300 -
#6Een butler-tray in tropisch hout met afneembaar dienblad.
#225Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#379Leo CleymansPeriod: °1937‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
#351Jema, HollandEen zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#625Een dekselvaasje geflankeerd door twee kinderen van blauw en wit porselein. Chinees werk.
A lidded vase flanked by two children. Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617H. Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 100 / 200