#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#215Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#330Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
#226Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#235Twee schelpen en een struisvogelei.
Two shells and an ostrich egg.No longer availableDim. H. 28 & 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#691Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.
#333Korbuly, MatadorEen vintage bouwdoos, Korbuly, Matador. In zijn originele doos met instructieboekje.
A vintage construction set, Korbuly, Matador. In its original box with instruction booklet.No longer availableDim. 9 x 39 x 18 cmEstimate: € 30 / 50