#115Een lot van 2 uit been gesculpteerde Romeinse plaquettes met erotisch tafereel.
A set of 2 carved Roman plaquettes in bone depicting an erotic scene.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#27Een lot van 3 zilveren servetringen.
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#271Een lot van 9 postzegelalbums uit diverse landen.
#376Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
#212Benen geraamte onder glazen stolp.
A bone skeleton under a glass dome.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 160 / 180 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and two sapphires totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 600 / 700 -
#425Avonturier-reeks“Avonturier-reeks”. Een lot van 7 strips, hardcover, diverse titels. Bijgevoegd 2 hardcover strips “Carapaces” door Luc en François Schuiten en “‘t Roelantslied” door Antonio Hernandez Palacios.
“Avonturier”-series. A lot of 7 comics, hard cover, diverse titels. We add 2 hard covers “Carapaces” by Luc and François Schuiten and “’t Roelantslied” by Antonio Hernandez Palacios.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#457‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
'Sitting Buddha on a temple lion.' A statue made of polychrome bronze.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#321Ed. Henri Bertels“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
"La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#537Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.
A small bronze sculpted bust, attributed to depict Agrippina.No longer availableDim. 7cmEstimate: € 100 / 200