#580Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#51Een beeld van een dame met een pauw op de schouder, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte, op houten sokkeltje. Kleine schade aan de staart van de pauw.
A sculpture of a lady with a peacock on her shoulder, by Giuseppe Armani for Capo Di Monte, on a wooden base. Minor damage to the peacock's tail.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#453Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta head, attributed to the Nok. West Africa.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#590Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a central blue topaz of approximately 3.35 ct. And diamonds with a total weight of approximately 0.47 ct. With certificate.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and two sapphires totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 600 / 700 -
#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#455Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
A bronze bracelet with engraved lines in the decoration. Presumably Ancient Roman.No longer availableDim. 9cmEstimate: € 100 / 200