#240Meister SingerEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband. Type Nr 01. BM302. Aankoopdatum 9-2-2008. In originele doos met aankoopbewijs.
#92Romain SteppePeriod: 1859-1927‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.
"Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#439Dorothéa Tanning‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
"The maid is late because she laid her mate." A color lithograph, no. 112/125 by American artist, author, and fashion designer Dorothea Tanning. Signed outside the plate.No longer availableDim. 26 x 17.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.No longer availableDim. H. 113 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Marko Stupar‘Het dorpsplein’, olieverf op doek, getekend Marko Stupar.
"The Village Square", oil on canvas, signed Marko Stupar.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#15Een banjoline, ca 1950.
A banjoline, circa 1950.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#292‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.
"View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80