#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
#480Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
An 18K yellow gold ring set with a pink sapphire of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#622Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.No longer availableDim. 65cmEstimate: € 120 / 180 -
#124Cor Van Reken“Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#128Grés KeramisEen aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.
An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#606Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#351Jema, HollandEen zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#211Een uit dierlijk been gesculpteerd beeldje van een gezicht. Vermoedelijk Gallo-Romeins.
A sculpture of a face carved from animal bone. Presumably Gallo-Roman.No longer availableDim. 19cmEstimate: € 50 / 75