#9‘Hoevezicht’, olieverf op paneel, getekend L. Segers.
"View of a farm" - oil on panel, signed L. Segers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#430Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#97ManganiEen porseleinen tafellamp met floraal decor en vergulde voet. In hoogte verstelbaar. Onderaan gelabeld.
A porcelain table lamp with floral decoration and gilt base. Height adjustable. Labeled at the bottom.No longer availableDim. 82cmEstimate: € 150 / 250 -
#598Een Afrikaans fetisj beeldje, Vili, Bakongo genaamd Nkisi Nkode.
#381Limoges FranceEen kobaltblauwe Limoges porseleinen vaas met vergulde details, naar Sèvres. Onderaan gemerkt.
A cobalt blue Limoges porcelain vase with gilded details, in the style of Sèvres. Marked on the bottom.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 40 / 60 -
#491Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
#490Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
#99Herman Van Den Berghe‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#285Val Saint LambertEen vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.
#239Jan BosschaertEen portfolio met vier gesigneerde en genummerde, 793/800, zeefdrukken van Jan Bosschaert betreffende de reeks Kuifje.
#630Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
A 14K yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. bruto: 10,77 gEstimate: € 200 / 250