#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#24C. Hagens‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#453Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta head, attributed to the Nok. West Africa.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17Een lot van acht oudere koperen kandelaars bestaande uit vier sets van twee.
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#347Een glazen vaas in de vorm van een pelikaan.
Glass vase in the shape of a pelican.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
#13Een messingen inktstel met saterhoofd.
#142Denmark‘Dead letters, three books cut up’, A.1.7.95. Een triptiek, getekend Denmark.
'Dead letters, three books cut up', A.1.7.95. A triptych, signed Denmark.No longer availableDim. 12.5 x 13.5 per blokEstimate: € 3000 / 4000 -
#497Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 250 / 350