#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#30Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
An 18K yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 250 / 300 -
#177Een Oud-Romeins bronzen beeldje met vermoedelijke afbeelding van de godheid Mars.
An ancient Roman bronze figurine depicting the deity Mars.No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 150 / 250 -
#83Een koperen Art Nouveau tafellamp met geslepen glazen center. Medio 1920.
A copper Art Nouveau table lamp with a cut glass center. Mid-1920s.No longer availableDim. 63cmEstimate: € 120 / 180 -
#131The BalvenieScotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.
Scotch Whisky, Single Malt, The Balvenie Founders Reserve, 75 cl.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#282R. Gevaert‘Scheepswerf’, olieverf op board getekend R. Gevaert.
'Shipyard', oil on board, signed R. Gevaert.No longer availableDim. h 48 x b 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.
A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."No longer availableDim. 175 x 118 cmEstimate: € 500 / 600 -
#32BV VanderseypenMerklap, een ingekaderd gobelin borduurwerk. Gemerkt BV Vanderseypen, Everbergh 1873.
Sampler, a framed tapestry embroidery. Marked BV Vanderseypen, Everbergh 1873.No longer availableDim. 60 x 75cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#461Zittende fluitspeler van deels verguld brons. Thailand.
Seated flute player made of partially gilded bronze. Thailand.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 100 / 120