#509Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
#674‘Fluisterende jeugd’, een overwegend rood portret van twee kinderen, olieverf op paneel.
#454Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
#34Paul Smolders‘Jongen met gestreepte t-shirt’, olieverf op doek, gesigneerd P. Smolders.
'Boy with Striped T-shirt', oil on canvas, signed P. Smolders.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
#495Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
A pair of Chinese porcelain lidded vases.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 380 / 420 -
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#592Een spiegel van geslepen glas met vergulde gesculpteerde lijst.
#415P. Van Mol“Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.
#204Een paar girandoles van metaal en kristal.
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#20Een 18 K geelgouden ring bezet met drie kleine briljantjes en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K yellow gold ring set with three small diamonds and three rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 500 / 600