#471Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
#571Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
#747Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.
Garniture à thé turque en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#338Een paar vazen van wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en opaline blanche à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#497Een vaas van rood Muranoglas.
#241Louis LeloupEen vaas van blauw gesatineerd glaspasta met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt en gedateerd 2003.
Vase en pâte de verre bleue satinée à décor peint à la main. Marque sous la base et daté 2003.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#498Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150
#784Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#373Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#553Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van pioenen in cartouches met rondom een vruchtendecor op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de pivoines dans des cartouches entourées de fruits sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#499Wim Van RompuyPeriod: °1942“Bertha en haar vriendin” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bertha et sa copine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
#627Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
Uniforme d’un breveté de l’état-major. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#274Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
#637Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Fanion encadré des chasseurs à pied Belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 100 / 120