Other lots by Val Saint Lambert
-
#138Val Saint Lambert
Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 350/450 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).
Vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué et 'PU' (Pièce unique).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 220/240 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#113Val Saint Lambert
“Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
« Un vase sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220/240
Similar lots by type
-
#53
Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
Deux coupes ovales en cristal bleu doublé et taillé.No longer availableDim. b: 26 & 30 cmEstimate: € 100/120 -
#667
Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Lot de trois carafes dont deux en verre et une en cristal dont une à carafe en cristal dans un socle en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#27
Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.
Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 100/120 -
#297
Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#479
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/200 -
#221Cristal Artisanat de Lorraine
Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore taillé. marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#567
Een gebeeldhouwde ceremoniële plank in de vorm van een personage met krokodillen. West-Afrika.
Étagère d'apparat sculptée en forme de personnage aux crocodiles. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. 156 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#537
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#514
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#368
Een lot koper, bestaande uit twee messingen urnvaasjes en een verzilverd roodkoperen stolp met schaal. Aziatisch werk. Bijgevoegd een gestileerd metalen eendje.
Lot en cuivre, composé de deux vases urnes en laiton et d'une cloche en cuivre rouge argenté avec échelle. Travail asiatique. Attaché est un canard en métal stylisé.No longer availableDim. h: 10, 14 & 24 cmEstimate: € 25/35 -
#432
“Figuratie.” Olieverf & tempura op doek. Gedateerd 1979. Draagt handtekening Westerik.
"Chiffre." Huile & tempura sur toile. Daté 1979. Porte une signature Westerik.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 400/600 -
#563
Een paar kleine gemberpotten van Chinees capucineporselein met een blauw-wit Kangxi decor van personages in tuinen. China, einde XVIIIde eeuw.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine capucine à décor Kangxi bleu et blanc de personnages dans des jardins. Chine, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 200/300 -
#436
Een handgeknoopt wollen Beloutjtapijt.
Un tapis Beloutch en laine noué à la main.No longer availableDim. 260 x 200 cmEstimate: € 100/140 -
#215
Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.
Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#278
“L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.
"L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#187Val Saint-Lambert
Een grote ovale vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en met label.
Un grand vase ovale en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et étiqueté en bas.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300/400 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#372
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60