Similar lots by type
-
#511
Een vaas van Muranoglas met een meerkleurig vlakkendecor.
Vase en verre de Murano à décor multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#498
Een vrouwelijk figuur van meerkleurig Muranoglas geïnspireerd op de werken van Niki de Saint Phalle.
Figure féminine en verre multicolore de Murano inspirée par les créations de Niki de Saint-Phalle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/150 -
#241Louis Leloup
Een vaas van blauw gesatineerd glaspasta met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt en gedateerd 2003.
Vase en pâte de verre bleue satinée à décor peint à la main. Marque sous la base et daté 2003.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 220/240 -
#338
Een paar vazen van wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases en opaline blanche à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#344
Een achtdelig toiletstelletje van geslepen blauw en kleurloos glas. Dopje van karafje manco.
Garniture de toilette huit pièces en verre taillé partiellement bleu. Un bouchon manque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#471
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.
Vase en verre de Murano polychrome à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/80 -
#747
Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.
Garniture à thé turque en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25/35 -
#571
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête dans le goût de Picasso en verre de Murano.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#96
Een mooi versierde Zaanse klok. Met gewichten.
Pendule murale dite Zaanse klok, travail récent mais joliment décorée. Avec poids.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#94
“Zeventiende eeuws landschap met boerderijen”. Olieverf op paneel.
“Paysage du XVIIe siècle avec fermes”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 100/150 -
#187Marcel Taton
“Oh...Ange”. Bronzen beeld.
“Oh...Ange”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 400/600 -
#646Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 318 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#129Victor De BuckPeriod: 1855 - 1914
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#652
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#695
Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en email.
Une broche en or jaune 14 carats en forme de chat sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et en émail.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 550/650 -
#40
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde dameszakhorloge.
Une montre de poche pour femme gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,45 gEstimate: € 200/300 -
#743
Twee antieke lederen patroontasjes, waarbij één met riem en het andere met politie(?) insigne van St. Jans-Molenbeek, model 1896.
Deux gibernes en cuir dont une avec ceinture et l’autre à l’insigne de la police (?) de Molenbeek, modèle 1896.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#331
Een paar messingen kandelaars naar Romaans voorbeeld.
Paire de candélabres en laiton d’après un exemple romanesque.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 30/50 -
#238
Een paar cassolettes van meerkleurig marmer met verguld bronzen monturen in de vorm van bloemenguirlandes.
Paire de cassolettes en marbre polychrome aux montures en bronze doré formant des guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/180 -
#30
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 200/300