#588Een art deco vaas van gesatineerd glas.
#407Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
#47Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.
#644Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
#351Een eend van gekleurd Muranoglas.
#453Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#399Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
#388Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
#441Een stier van meerkleurig Muranoglas.
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 180
#340Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 300 / 400 -
#64Louis Van Bressem“Winters zicht te Hockai”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
#446Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
#641Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
#377Een kopje met schoteltjes van eierschaalporselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt. We voegen er een Europees porseleinen kopje met meerkleurig Chinees decor aan toe.
Une tasse avec soucoupes en porcelaine coquille d'œuf, décorée d'un motif floral peint à la main. Marquée. Nous ajoutons une tasse en porcelaine européenne à décor chinois multicolore.No longer availableDim. Ø: 6,5 - 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#543Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
#199Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800 / 1000