#644
Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
#463
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#351
Een eend van gekleurd Muranoglas.
#587
#388
Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
#407
Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
#410
#441
Een stier van meerkleurig Muranoglas.
#47
Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.
#627
#399
Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
#588
Een art deco vaas van gesatineerd glas.
#453
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240
Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#489
“Polka dot”. Inkt op papier.
#233
“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
#408
Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.
Une cruche en terre cuite émaillée grise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#27
Un pot à couvercle en crème avec un décor multicolore d'une scène avec le Christ et à l'intérieur d'un verset de la Bible en néerlandais, daté de 1805. Staffordshire, début du 19e siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#18
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
#641
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.
#629Koninklijke Porceleyne Fles
#521
Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
Un pied de lampe hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de paons et de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#499H/ Luppens & Co.
Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.
#394
Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
Une tabatière en métal argenté et en os.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60