#202Eugène DelfossePeriod: 1825 - 1865
“Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²
“Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.No longer availableDim. 60,5 x 38,5 cmEstimate: € 1200/1600 -
#39Marcel KenesPeriod: 1898 - 1960
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#716
Een kleine étagère van chroom en glas.
#219
Een paar wandlantaarns van messing en koper.
#131Charles Galoppin, Bruxelles
Een percussiepistool met gegraveerde versieringen in het metaal en fraai gesculpteerde decors in het houtwerk. Tweede helft XIXe eeuw.
Pistolet à percussion avec décoration gravée et finement sculptés vers la crosse. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#227
#108
Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
#382
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#483
Een gesculpteerd houten zittende Boeddha.
Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#690
Deux boucles d'oreilles différentes en or jaune 18 carats, l'une sertie d'une boule et l'autre sertie d'une perle.No longer availableDim. 1,68 gEstimate: € 50/80 -
#51
Een kleine bronzen jongensbuste op een voetstuk van rood marmer.
#591
“Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300/350