Similar lots by type
-
#317Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#307Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#411Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.
Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 36 / 40 -
#401Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.
Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#857“Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.
”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337BochDriedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#107Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#351Royal BochTwee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#514Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.
Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.No longer availableDim. 95 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#363Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.
Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#801Een merkwaardig aardewerken vaasje in de vorm van een gestileerde zee-egel. Gemerkt: “Des pots”.
Un petit vase extraordinaire en faïence sous forme d’oursin stylé. Marque: “Des pots”.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#513Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#515Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.
Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#83Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#667Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#538Een ei van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen en muziek spelende personages.
Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28Een kom van oranje aardewerk. Tijdperk Art Deco. Onderaan gemerkt en genummerd. Luxemburg.
Un bol en faïence orange. Période Art Déco. Marque sous la base et numéroté Luxembourg.No longer availableDim. 8,5 cm Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.
”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#491Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#43“Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.
”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#858Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#861Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.
Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#292Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Zomers parkzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Vue du parc estival”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Bogaert.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Bogaert.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#638Een vijfdelige inro van goudgelakt hout met een Takamaki-decor van een bergachtig landschap.
Un Inro en cinq pièces et décor Takamakie d’un paysage montagnard.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 220 / 250 -
#362Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en argent.No longer availableDim. 77,89 gEstimate: € 30 / 40 -
#395Jacques Leleu CollectionEen vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250 / 400 -
#4E. Cahn“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#893Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#10Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 180 / 250 -
#161Val St. LambertEen vaas van groen en kleurloos kristal met een in ruiten en bollen geslepen motief. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore, motif à carreaux et ronds taillés.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 150 / 180 -
#768Een gebeeldhouwde voorstelling van een Bodhisattva.
Une représentation sculptée de Bodhisattva.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#328Willy VandersteenEen lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 53 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60

