Other lots by Val St. Lambert
-
#865Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#257Val St. LambertEen vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal op voet. Onderaan gemerkt en met label.
Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#241Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#365Val St. LambertEen vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#855Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.
Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#434Val St. LambertEen lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.
Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#329Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437Val St. LambertEen lampvoet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore. Marque.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#187Val St. LambertEen siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#177Val St. LambertEen vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#161Val St. LambertEen vaas van groen en kleurloos kristal met een in ruiten en bollen geslepen motief. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore, motif à carreaux et ronds taillés.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 150 / 180 -
#197Val St. LambertEen zware vaas van kleurloos en groen geslepen kristal met in ruitmotief geslepen decor. Onderaan gemerkt.
Un vase lourd en cristal taillé incolore et vert, motifs de losanges gravés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 300 / 360 -
#207Val St. LambertEen obconische siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal, versierd met een verguld engelendecor. Onderaan gemerkt en genummerd 46/50.
Un vase conique sur pied en cristal taillé rouge et incolore, décor d’anges dorés. Marque sous la base et numéroté 46/50.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#427Val St. LambertEen kristallen lampvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal, vert dans la masse. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 35 -
#378Val St. LambertTwee asbakken van geslepen kristal, resp. rood en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt en de tweede genummerd 43/250.
Deux cendriers en cristal taillé, rouge et mauve dans la masse. Marques et le deuxième numéroté 43/250.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#368Val St. LambertEen vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en cristal taillé, vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#391Val St. LambertEen lot van drie kristallen voorwerpen, rood gekleurd in de massa, bestaande uit een presse-papier, een soliflore en een schaaltje. Allen gemerkt.
Un lot de trois pièces en cristal, rouge dans la masse, comprenant un presse-papier, une soliflore et une coupelle. Marques.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#488Val St. LambertEen reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.
Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 60
Similar lots by type
-
#671Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.
Un vase en verre de couleur, style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#841Twee appliques van messing met bloemvormige kapjes in gesatineerd glas.
Deux appliques en laiton, capes en forme de fleur et verre satiné.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#867Een ronde design luchter in oranje glas met chromen setting. Uit de jaren ‘70.
Un lustre design rond orange en verre et montures en chrome. Années ‘70.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#367Drie stuks Murano glas.
Trois pièces en verre Murano.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#502Een églomise affiche van de Nederlandsche Gasgloeilicht Maatschappij.
Une affiche églomisé, Nederlandsche Gasgloeilicht Maatschappij.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#838Een driedelig schouwstel met twee opaalglazen vazen en een dekselvaas met handgeschilderde bloemen en decors van romantische koppeltjes in cartouches.
Une garniture de cheminée à deux vases en verre d’opale et un vase à couvercle, décors de fleurs peint à la main et de couples romantiques en cartouches.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#877Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#459Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#478Een vaas van kleurloos halfkristal met een gesatineerd decor van vogels.
Un vase en demi-cristal incolore, décor satiné d’oiseaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#871BaccaratDrie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableDim. 8 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#253Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360 / 400 -
#512Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100 / 140 -
#164Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.
Deux carafes, finitions en argent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#482Een verzilverde kandelaar met glazen sierelementen.
Un candélabre argenté, éléments décoratifs en verre.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360 / 400 -
#872Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#477Een design vaas in kleurloos kristal. Jaren ‘70.
Un vase design en cristal incolore. Années ‘70.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#283Een antieke apotheker fles met originele stop.
Une bouteille à bouchon ancienne de pharmacie. Bouchon d’origine.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 140 -
#595Een kogelvaas in rode glaspasta met gouden accenten.
Un vase bille en pâte de verre rouge, accents dorés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 45 / 60 -
#910Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
Un lot de quatre carafes différentes incolores.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#681Een design-vaas van meerkleurig glas.
Un vase design en verre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#904Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#3Victoriaanse wenskaarten op papier en zijde. Voor verjaardagen, Kerstmis, Valentijn enz.
Cartes de voeux sur papier et soie, période Victorienne. Anniversaires, Noël, ...No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#901Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#833Een lot van vijf verschillende miniatuurvaasjes van Imariporselein.
Un lot de cinq petits vases miniatures en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#637“Wijze en kind”. Een groep van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague Art Déco en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 200 / 300 -
#296Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#532“Madonna en Kind”. Rond glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”Vierge à l’Enfant”. Un vitrail rond à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564“Indisch landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dake.
”Paysage indien”. Une aquarelle. Porte une signature: ‘Dake’.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#536Een vintage lederen zeteltje.
Un petit fauteuil vintage en cuir.No longer availableDim. h: 101 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Een gebeeldhouwd houten flessenhouder in de vorm van een monnik.
Un support à bouteilles en bois sculpté en forme d’un moine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#443Een roodkoperen wandlantaarn.
Une lanterne en cuivre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40



