#479Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#690Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#76Een commode van notenhoutfineer met vier laden en een marmeren blad en versierd met sober ingelegde biesjes.
Une commode en bois de placage noyer à quatre tiroirs et tablette en marbre .No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
#512“Spelen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Jouer sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Een messingen luchtertje met vijf lichtarmen met bloemvormige glazen kappen.
Un lustre en laiton à cinq bras et capes en verre sous forme de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#230Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.
#451Cloisonné schotel met vogels. Japans werk, begin XXste eeuw.
Un plat en cloisonné et oiseaux. Travail japonais, début XXème siècle.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#247Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#600Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
#9Van Giel“Landschap”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Paysage”. Une eau-forte. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20 / 30