#251Val Saint Lambert
Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
#631
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
#394
#421
Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
#37
Een paar beeldjes van blauw-wit en verguld porselein.
#696
Een gietijzeren tuinvaas.
#665
Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
#330
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#201
Een paar rood marmeren cassolettes met verguld bronsbeslag.
#359
"Ville du sud". Aquarelle sur papier. Attribué à Jespers.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#5Thonet
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
#200
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 25,12 gEstimate: € 2500 / 2800