#181Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
#345Een paar gefineerde nachtkastjes met bronzen plaquettes.
Paire de tables de chevet en placage avec plaques en bronze.No longer availableDim. 69 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.
#696Ronde salontafel met vier laden in de gordel. Eikenhout.
#282M. Sannen“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée '52.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#690Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 300 / 400 -
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 600 / 700 -
#532Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#503“Gestileerd naakt”. Een beeld van zwartgepatineerd hout op marmeren voet. Draagt monogram ‘EB’. In de stijl van Béothy.
“Nu stylisé”. Statue en bois patiné noir sur socle en marbre. Porte le monogramme 'EB'. Dans le goût de Béothy.No longer availableDim. h: 45 x 12 x 12 cmEstimate: € 300 / 500 -
#389Zowa“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 71 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#526Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
Un tapis en laine et soie noué à la main. Décoloré. Cachemire.No longer availableDim. 278 x 186 cmEstimate: € 80 / 120