Other lots in this auction
-
#307Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een opiumpijp met jade en gedreven messingen beslag. Tweede helft XIXe eeuw.
Pipe à opium en jade et montures en laiton martelé. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#185Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#661Een lot Japans porselein, bestaande uit een kom (schilfer aan de basis), een klein kommetje en een kopje met schotel (kleine randschilfer). XIXe eeuw.
Lot en porcelaine du Japon, composé d'un bol (éclat à la base), d'un petit bol et d'une tasse avec soucoupe (petit éclat sur le bord). XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 8 - 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#326Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#305Een schildpadvormig kistje met beweegbaar hoofdje. XIXe eeuw. De pootjes herbevestigd.
Boîte en forme de tortue avec une tête mobile. 19ème siècle. Les jambes recollées.No longer availableDim. 16 x 45 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304“Ships of the General Steam Navigation Company”. Een lithografie door Duncan naar het origineel van Huggins. London, 1842.
«Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Eugène Polot“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392Pierre Romain DesfossesPeriod: 1887- 1954“Goudvissen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Poissons rouges. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#365Royal BochEen beer van rood geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue.
Un ours en faïence émaillée rouge dessiné par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#558Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableDim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80


