#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#421
Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
#282D. Vanneste
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#711
Un service de verres partiellement en cristal à décor taillé, composé de cinq verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, dix verres à apéritif transparents (un avec éclat) et six verres à apéritif verts.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#141
#689
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
#142Anna KernkampPeriod: 1868-1947
#558
#457
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#460
Een 18 K geelgouden zakhorloge voor dames.
#548
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
#604Salvador Dali
Paysage, fruits et fleurs”. Litho. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 200/240