Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.

Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.

Un petit vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.
Dim. h: 17,5 cm
SKU: 1012190573.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #573
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #633

    Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.

    Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #781
    Royal Epiag

    Een reeks van twaalf borden van Tsjechisch porselein, versierd met fruitstillevens.

    Une série de douze assiettes en porcelaine Tchèque, décor de nature mortes de fruits.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #604

    “Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.

    ”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #707

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van lang-levenstekens en florale motieven.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de motifs de fleurs et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #653

    Drie Chinese hoofden van aardewerk.

    Trois têtes en faïence de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #657

    Een porseleinen tegel met Arabische geschriften en motieven in blauw op witte fond.

    Un carreau en porcelaine, écritures en arabe et motifs bleu sur fond blanc.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #703

    Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.

    Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #658

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van hanen.

    Un petit pot à couvercle en porcelaine de Chine, décor polychrome de coqs.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #641

    Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.

    Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.
    No longer available
    Dim. 88 x 45 cm (met lijst)
    Estimate: € 190 / 210
  • #772

    Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.

    Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #651

    Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.

    Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.
    No longer available
    Dim. h: ± 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #721

    Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.

    Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.
    No longer available
    Dim. ø: 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #693

    Een bord van Chinees porselein, versierd met een blauw-wit Wanli-decor.

    Une assiette en porcelaine de Chine, décor Wanli bleu-blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 85 / 95
  • #688

    Een paar vazen van Satsuma aardewerk met meerkleurig en verguld decor van personages.

    Une paire de vases en faïence Satsuma, décor polychrome doré de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.

    Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #711
    Minton, England

    Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.

    Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #637

    Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #220

    Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.
    No longer available
    Dim. 3,34 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #686

    Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.

    Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #261

    Een gedenkbeker met deksel van meerkleurig en Parijs’ porselein met een handgeschilderd decor van vogels.

    Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683

    Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.

    Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 12,44 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #253

    Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).

    Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #663

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.

    Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #766

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 202 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    “Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.

    “Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #376

    Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.

    Deux petites carpettes en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #704
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.
    No longer available
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #38

    Paar oude doorlopers.

    Une paire de couloirs anciens.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #349
    Roelans

    “Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.

    ”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 & 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #403

    Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.

    Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #105

    Een 18 karaats wit en geel gouden gegraveerde slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bracelet d’esclave en or gravé blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 34,52
    Estimate: € 800 / 1000
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.
    No longer available
    Dim. 4,08 g
    Estimate: € 2700 / 3000
  • #577

    Een staande Thaise Boeddha van brons.

    Un Bouddha Thaï en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #479

    Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.

    Une paire de gravures sur bois japonaises, représentations érotiques.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More