Similar lots by type
-
#293
Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#413
Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.
Un vase moderne en verre incolore et jaune avec des détails dorés et un papillon.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55 / 75 -
#541
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417
Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.
Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#403
Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.
Un vase moderne en pâte de verre noire, blanche et incolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 18 cmEstimate: € 55 / 75 -
#621
Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.
Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 100 / 120 -
#77Legras
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#393
Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.
Un vase moderne en pâte de verre multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 90 -
#23Val Saint-Lambert
Een vaas van groen gedraaid kristal.
Vase en cristal torsadé vert.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#388
Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.
Un vase de cristal incolore dans un socle en bronze.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#501Scailmont
Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#608
Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
Vase en verre de Bohême vert et incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Val Saint-Lambert
Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.
Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#317
Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#431
Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.
Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 85 / 100
Other lots in this auction
-
#483
“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#307Liebig
Drie complete chromo-albums.
Trois albums complets aux chromos.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#286
Vijf antieke houten boekenpersen. Verschillende groottes.
Cinq anciennes presses à livres en bois. Tailles différentes.No longer availableDim. H:39-72cmEstimate: € 100 / 120 -
#315
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#101
“Baadster met ontblootte borst”. Een bronzen erotische voorstelling met wegklappend gewaad in de stijl van het Weens brons.
"Baigneuse aux seins nus". Une représentation érotique en bronze avec une robe pliante dans le style du bronze viennois.No longer availableDim. 13 x 8 x 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#201
Een paar bronzen classicistische vrouwenbustes gemerkt ‘Boy Ft.’
Une paire de bustes en bronze de femmes classiques marquées 'Boy Ft.'No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 350 / 400 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75 / 100 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945
“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#347
Een lot oude kartonnen prenten voor een stereokijker.
Beaucoup d'anciennes gravures cartonnées pour une visionneuse stéréo.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35 / 45 -
#404Franz Herbelot
“Parijs’ straatzicht.” Aquarel op papier.
"Vue sur la rue parisienne." Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 11 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#142Albert Van DyckPeriod: 1902 - 1951
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Huile sur carton. Signé au verso.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 200 / 250