Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt
Val Saint-Lambert

Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
Dim. h: 15 cm
SKU: 2709220297.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #535
    Val Saint-Lambert

    Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.

    Service de verres en cristal incolore, composé de 11 verres à eau (dont un abîmé), 11 verres à vin rouge (dont un abîmé), 11 verres à vin blanc et 9 verres à liqueur. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Dim. H:7-14cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #533
    Val Saint-Lambert

    Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

    Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h 37 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Val Saint-Lambert

    Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.

    Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635
    Val Saint-Lambert

    Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

    Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #600
    Val Saint-Lambert

    Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    Val Saint-Lambert

    Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.

    Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #368
    Val Saint-Lambert

    Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #247
    Val Saint-Lambert

    Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.

    Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #68
    Val Saint-Lambert

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van groen gedraaid kristal.

    Vase en cristal torsadé vert.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Similar lots by type

  • #621

    Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.

    Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #403

    Een moderne vaas van zwart, wit en kleurloos glaspasta.

    Un vase moderne en pâte de verre noire, blanche et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 18 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #77
    Legras

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.

    Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #431

    Een grote moderne vaas van wit en kleurloos glas.

    Un grand vase moderne en verre blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #413

    Een moderne vaas van kleurloos en geel glas met gouden details en een vlinder.

    Un vase moderne en verre incolore et jaune avec des détails dorés et un papillon.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #501
    Scailmont

    Een vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #293

    Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.

    Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #417

    Een moderne vaas van paars en kleurloos glaspasta met details in wit.

    Un vase moderne en pâte de verre violette et incolore avec des détails en blanc.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #398

    Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.

    Un vase en verre violet dans l'esprit Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #393

    Een moderne vaas van meerkleurig glaspasta.

    Un vase moderne en pâte de verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #541

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    Een paar grote glazen windlichten.

    Une paire de grandes photophores en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Een vaasje van kleurloos kristal in een bronzen sokkel.

    Un vase de cristal incolore dans un socle en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.

    Vase en verre de Bohême vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #568
    F. Dierickx

    “Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.

    "Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #230

    Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,02 ct. en onyx.

    Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,02 ct et d'onyx.
    No longer available
    Dim. 7,30 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #60

    Een 18 K geelgouden hanger versierd met bloemen en pareltjes.

    Un pendentif en or jaune 18 carats orné de fleurs et de perles.
    No longer available
    Dim. 5,46 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #180

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,35 ct et d'un saphir central de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 8,15 g
    Estimate: € 1450 / 1500
  • #328

    Twee kunstboeken: - “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds - “Frits Van den Berghe”. Ed. Gemeentekrediet.

    Deux livres d'art : - « Albert Van Dyck ». Éd. Fonds Mercator - "Frits Van den Berghe". Éd. Crédit Communal.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #577

    Paar Satsumavazen. Kleine schilfers aan de basis.

    Paire de vases Satsuma. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Dim. h:37,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    “Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeld naar het werk van Emile Guillemin. Met gieterijstempel en nummer.

    Napoléon Bonaparte. Une statue en bronze d'après l'oeuvre d'Emile Guillemin. Avec cachet de fondeur et numéro.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #586

    Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.

    Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.
    No longer available
    Dim. 42 x 78 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312
    Arthur Hebberecht
    Period: 1891-1965

    “Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1939.

    "Vase à fleurs". Huile sur carton. Signé et daté 1939 au verso.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #395

    Een gefineerd boekenmeubeltje met twee roldeurtjes, een uitschuifbaar en gevacheteerd schrijfblaadje en een opklapbare boekenlegger.

    Une bibliothèque en bois de placage avec deux portes roulantes, un écritoire extensible et recouvert de vachette et un marque-page pliant.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #480
    Louis Vuitton

    Een halfronde handtas met originele stofzak.

    Un sac à main semi-circulaire avec dustbag d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #332

    Een gefineerd naai-/ toilettafeltje met lade en diverse vakjes onder het blad met spiegel.

    Table de couture/coiffeuse en placage avec tiroir et divers compartiments sous la tablette avec miroir.
    No longer available
    Dim. 74 x 45 x 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More