#396
#777
Een gipsen kop van een Indische neushoorn.
#279
“Vissersboot aan de oever”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: K. Peiser.
”Bateau de pêche à la rive”. Huile sur carton. Porte une signature: K. Peiser.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 200/240 -
#721
Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#345
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1000/1200 -
Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#336Stockman, Paris.
Een antieke mannequin op voet.
Un mannequin antique sur pied.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#817
twee kandelaars en een jongen en een meisje met bloemenmand van messing.
Deux candélabres, un garçon, une fille avec panier à fleurs en laiton.No longer availableDim. h: 23 & 32 cmEstimate: € 30/40 -
#156
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#357
Een Afrikaans beeldje van een staande vrouw. Mooi patina.
Une statue africaine d’une femme. Belle patine.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 40/60 -
#426
Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.
#96
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/140