Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.
Val Saint Lambert

Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.

A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.
Dim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kg
SKU: 1912230115.
Categories: Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #531
    Val Saint Lambert

    Een gegoten kristallen roofvogel. ‘Deloitte & Touche - 25. Gemerkt en gesigneerd.

    A cast crystal bird of prey. 'Deloitte & Touche - 25'. Marked and signed.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.

    A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kg
    Estimate: € 300 / 400
  • #235
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, gesigneerd.

    A Val Saint Lambert vase, petrol-blue and clear crystal, signed.
    No longer available
    Dim. h 31 x Ø 10,5 cm 1,5 kg
    Estimate: € 300 / 400
  • #225
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.
    No longer available
    Dim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kg
    Estimate: € 550 / 750
  • #215
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd en genummerd M. 46/150.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Jupiter model, signed and numbered M. 46/150.
    No longer available
    Dim. h 31 x Ø 15 cm 3,6 kg
    Estimate: € 450 / 600
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.

    A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, numbered 141/300.
    No longer available
    Dim. h 18.5 x Ø 9 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #165
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Antinea. Staat in de catalogus Cristaux De Fantasie van 1926.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Antinea. Listed in the 1926 catalog Cristaux De Fantasie.
    No longer available
    Dim. h 46 x Ø 26 cm 12 kg
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.

    A Val Saint Lambert vase, petrol blue and colorless crystal, ca. 1920.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 2,3kg
    Estimate: € 400 / 600
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.

    A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kg
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #175
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.
    No longer available
    Dim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #135
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.

    A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.
    No longer available
    Dim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kg
    Estimate: € 500 / 700
  • #105
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #125
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #95
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.

    A Val Saint Lambert bonbonnière, red and colorless crystal, H. Lega, signed and numbered 90 69/120.
    No longer available
    Dim. h 27 x Ø 15 cm 2,5 kg
    Estimate: € 400 / 500
  • #145
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 26 cm 10 kg
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.

    A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, 1908.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 12 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, stop nr. 9.

    A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, stopper no. 9.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 14 cm 1,4 kg
    Estimate: € 200 / 300
  • #55
    Val Saint Lambert

    Een lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal, een blauw en kleurloos vaasje en een groen en kleurloos bolvaasje. Miniaturen als voorbeeld voor op maat gemaakte vazen.

    A lot of 2 pieces Val Saint Lambert crystal, a blue and colorless small vase, and a green and colorless spherical vase. Miniatures as examples for custom-made vases.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 6 en h 6 x Ø 7.5 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #668
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas in glas, gemerkt Val Saint Lambert, Luxval.

    An Art Deco glass vase, marked Val Saint Lambert, Luxval.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #311
    Val Saint Lambert

    Een grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.

    A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More